Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Warto spróbować i wiedzieć, jak się bronićPatronat

› Aktualności 11 miesięcy temu    28.04.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
Pępowo. Kolejny kurs samoobronyPępowo. Kolejny kurs samoobrony fot. I. Skorzybót

To był już drugi bezpłatny Kurs Samoobrony zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie.

R E K L A M A

Podzielony był na dwie części: dla dzieci i kobiet. Pod okiem rodziców, dzieci uczyły się blokowania niespodziewanych ciosów: tych nad głową oraz na wysokości brzucha. Instruktorzy przypomnieli także chwyty z poprzedniej edycji.

Kurs Samoobrony dla pań odbywał się pod hasłem ,,Bezpieczna kobieta”. Na listę uczestnictwa wpisało się wcześniej dwadzieścia pań, jednak w GOK-u zjawiło się ich więcej. To pozytywny skutek organizowanych już wcześniej zajęć.

– Na drugim szkoleniu koncentrujemy się głównie na utrwaleniu technik, których nauczyliśmy się podczas pierwszego spotkania. Dodajemy nowe techniki, jednak nie możemy zapominać o tym, że są nowe uczestniczki i musimy o nie zadbać – wyjaśniał prowadzący szkolenie Krzysztof Bednarz z KS Tiger Wielkopolska.

Kursantki podzielono więc na dwie grupy. Jedna utrwalała zdobyte wcześniej umiejętności, druga dopiero je poznawała. Panie przećwiczyły również zachowania, które mogą j spotkać w sytuacjach realnych, także tych z ,,gadżetami” (próba wyrwania telefonu czy torebki). Uczestnicy po zakończonych kursach otrzymali pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział w seminarium i zdobytą na nich wiedzę. Trzecia edycja kursu odbędzie się najpóźniej do końca sierpnia.Kurs Samoobrony prowadzili przedstawiciele KS Tiger Wielkopolska: Krzysztof Bednarz, Radosław Cichowlas, Maria Kobus i Krzysztof Żurczak.

Około 30 kobiet wzięło udział w szkoleniu

 

Jak wyglądał pierwszy kurs zobacz TUTAJ
 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A