Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wciąż wiele osób porzuca je w lasach

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    9.08.2018
Milena Szulc
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Co robisz ze swoim psem gdy wyjeżdżasz na wakacje? Nadal wielu Polaków porzuca je w lasach i przy drogach. Gorące lato, piaszczysta plaża i morze... To wymarzone wakacje każdego z nas. Jednak często trzeba wtedy wyjechać ze swojego miasta, wynająć hotel... I tu pojawia się problem.

R E K L A M A

Co w takich momentach zrobić ze swoim pupilem?

- Do dyspozycji są hotele dla psów, w których za pobyt swojego pupila, wyżywienie i 24 godzinną opiekę trzeba niestety zapłacić - mówi lekarz weterynarii Tomasz Gliszczyński.

Jednak to nie jedyne rozwiązanie. - Zawsze można wybrać inne miejsce wakacji, są hotele których właściciel zezwala na odpoczynek z psem albo ewentualnie poszukać kogoś ze znajomych czy rodziny który zaopiekuje się nim - dodaje Marcin Krawiec dyrektor ZGKiM, który jest administratorem schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach. A jednak ludzie nadal porzucają swoich małych przyjaciół.

Przyłącz się do akcji na rzecz Mikołaja - czego brakuje, aby niepełnosprawny Mikołaj Talarczak z Piasków mógł poczuć się choćby trochę lepiej - CZYTAJ TUTAJ

- W okresie letnim zauważamy zwiększoną liczbę zwierząt w naszym schronisku - mówi dyrektor gostyńskiej "komunalki". Liczba psów w schroniskach w okresie letnim zwiększa się nawet o 25%. Warto wiedzieć, że porzucanie psa to forma znęcania się, za które grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, bądź pozbawienia wolności do lat dwóch.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A