Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wicedyrektor szpitala zrezygnowała ze stanowiska

› Aktualności 6 miesięcy temu    4.02.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 5 ocen 2 / 50%
A A A
Gostyń. Tamara Trafidło pełniła swoją funkcję zaledwie 5 miesięcyGostyń. Tamara Trafidło pełniła swoją funkcję zaledwie 5 miesięcy fot. Bogdan Bujak

Z nieznanych jeszcze powodów zastępca dyrektora do spraw medycznych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gostyniu Tamara Trafidło, która swoją funkcję pełniła od początku września 2018 roku zrezygnowała z pracy. Do dyrekcji gostyńskiego szpitala wpłynęło wypowiedzenie sygnowane jej nazwiskiem.

Doktor nauk medycznych Tamara Trafidło to specjalista z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej z 20-letniem stażem. To absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, swego czasu pracowała w tamtejszym urzędzie wojewódzkim na stanowisku lekarza-koordynatora ratownictwa medycznego. W swojej karierze zajmowała m.in. kierownicze stanowiska w Tomaszowskim Centrum Zdrowia oraz Wojewódzkim Szpitalu imienia Jana Pawła II w Bełchatowie.

W wywiadzie dla naszej gazety przeprowadzonym tuż po rozpoczęciu przez nią pracy w charakterze zastępcy dyrektora do spraw medycznych gostyńskiego szpitala (1 września) Tamara Trafidło zdradziła, że do Gostynia przywiodły ją sprawy rodzinne. Nie ukrywała jednak entuzjazmu związanego z nową pracą, nowym wyzwaniem.

– Mogę powiedzieć tyle: doszłam do wniosku, że na tym stanowisku (zastępcy dyrektora ds. medycznych - przyp. red) znalazłam swoje miejsce – mówiła Tamara Trafidło.

Co mogło skłonić osobę o takim doświadczeniu do rezygnacji ze stanowiska po zaledwie czterech miesiącach pracy? Będziemy państwa informować na bieżąco.

Sprawdź, które parafie dostaną dofinansowanie na remonty

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ salowa
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
pewnie ta wspaniała atmosfera panująca w szpitalu ją poraziła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ logocy
6 miesięcy temu ocena: 83%  4
ŁADNA I WYSZCZEKANA , TAKĄ CHCIAŁBYM POZNAĆ ... NIE UCIEKAJ OD NAS SŁONECZKO . ŚLICZNA I PEWNIE ZAGUBIONA-OJ PRZYGARNE ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bywalec
6 miesięcy temu ocena: 80%  3
czyżby sympatia peel ją ściągneła do Gostynia? .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
6 miesięcy temu ocena: 89%  2
ładna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mamamia
6 miesięcy temu ocena: 92%  1
Wypłata :) ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji