Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Wpadł na chodnik i zniszczył lampy. Policja szukała kierowcy

› Aktualności 9 miesięcy temu    13.01.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Oprócz policji i straży pożarnej na miejscu zdarzenia pracowali także pracownicy pogotowia energetycznego starają się przywrócić oświetlenie m.in. na Alei Kasyna GostyńskiegoGostyń. Oprócz policji i straży pożarnej na miejscu zdarzenia pracowali także pracownicy pogotowia energetycznego starają się przywrócić oświetlenie m.in. na Alei Kasyna Gostyńskiego fot. Bogdan Bujak

- Całe szczęście, że nikt tutaj nie spacerował - mówi aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak, dowódca zmiany Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu o zdarzeniu, do którego doszło dziś, w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulic: Sportowej i Alei Kasyna Gostyńskiego w Gostyniu.

R E K L A M A

Jadący w tym rejonie kierowca samochodu osobowego marki BMW z nieznanych jeszcze przyczyn wypadł z jezdni i spowodował spore uszkodzenia, głównie w infrastrukturze drogowej i oświetleniowej.

- Pojazd po uderzeniu w latarnię zjechał na chodnik, zderzył się także z barierami drogowymi i w tym miejscu pozostał. W wyniku kolizji uszkodzone zostały dwie lampy oraz odłączone zasilanie elektryczne oświetlenia - dodaje Sebastian Kasperkowiak.

Dodatkowej pikanterii całemu zdarzeniu dodaje fakt, że kierujący niemieckim autem, również z nieznanych przyczyn, oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Pozostawił samochód na chodniku (...). Dopiero czynności wykonywane przez policję sprawiły, że kierowca został ustalony - podaje aspirant sztabowy z KP PSP w Gostyniu.

Cały incydent jest obecnie badane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Dowiedz się także: o zderzeniu dwóch aut, w wyniku którego dziecko trafiło do szpitala oraz rezygnacji długoletniego sołtysa

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ krzyu
  9 miesięcy temu 6
  Skoczył tylko na browca międzyczasie :)
  ~ Auto części
  9 miesięcy temu ocena: 75%  5
  Niedługo nie będzie żadnej BMW w Gostyniu
  ~ 111
  9 miesięcy temu ocena: 0%  4
  A ja słyszałem że wcale nie ma zdarzeń drogowych podobno jest super przy takiej ilosci funkcjonariuszy
  ~ Rampampam
  9 miesięcy temu 3
  Sopel???????
  ~ Wielbicielka bmw
  9 miesięcy temu ocena: 100%  2
  4 BMW w ciągu 2 dni. Brak słów
  R E K L A M A
  ~ Lol
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Trochę za wolno się jechało
  R E K L A M A