Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wpadli za narkotyki. Kolega miał jeszcze kradzione fanty

› Z policji 6 miesięcy temu    11.02.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotolia

"Dobrego nosa" mieli policjanci z posterunku policji w Poniecu zatrzymując w miniony piątek do kontroli drogowej volkswagena sharana. Ich przypuszczenia, że osoby znajdujące się w aucie mogą mieć przy sobie niedozwolone substancje okazały się trafne. U dwóch mężczyzn w wieku 35 i 41 lat znaleziono niewielką ilość marihuany. Natomiast trzeci z podróżujacych, 41-letni kolega dwóch pozostałych miał co innego na sumieniu. Znaleziono przy nim części samochodowe, które nie należały do niego.

– Przedmioty były przez niego skradzione z zakładu pracy, gdzie wszyscy oni byli zatrudnieni. Po przeprowadzeniu przeszukania w miejscu jego zamieszkania ujawniono jeszcze kilkadziesiąt przedmiotów tego rodzaju – informuje Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu.

Wartość skradzionego mienia wyceniono na ponad 5500 złotych.

Wszystkim mężczyznom przedstawiono zarzuty. Dwóm pierwszym z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ponieważ ilość posiadanych przez nich narkotyków, około 1 grama, wystarczyłaby najwyżej na przysłowiowego „skręta” wskazywał, że mają je na własny użytek potraktowano ich łagodnie. Zaproponowano im kary grzywny odpowiednio 1200 i 1000 zł oraz nawiązki na cele zapobiegania i zwalczania narkomanii.

Ich koledze, który jak ustalono przez kilka dni wynosił części samochodowe z zakładu postawiono zarzut kradzieży. Przyznał się do winy i będzie musiał zapłacić 2000 złotych grzywny oraz koszty i opłata sądowe. Całą trójkę zatrzymanych zwolniono w sobotę, 9 lutego z aresztu.

Burmistrz chce przerobić garaże. Na co?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!