Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wszedł na najwyższy szczyt. Ale spotkanie będzie „na dole”

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    13.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W bibliotece miejskiej w Gostyniu 15 czerwca odbędzie się spotkanie z Sylwestrem TwardowskimW bibliotece miejskiej w Gostyniu 15 czerwca odbędzie się spotkanie z Sylwestrem Twardowskim fot. UM Gostyń

Sylwester Twardowski, pochodzący z Brzezia (gm. Gostyń) jako pierwszy mieszkaniec ziemi gostyńskiej w niedzielę, 20 maja, zdobył najwyższy szczyt świata – Mount Everest. Na dachu świata miał ze sobą gostyńskie gadżety – flagę i zimową czapkę opatrzone logotypem „Jestem z Gostynia”.

Sylwester Twardowski był członkiem narodowej wyprawy „Mount Everest expedition 2018”. Dokładnie o godz. 7.09 20 maja wszedł na najwyższy szczyt świata Qomolangma - bo tak nazywają Everest Tybetańczycy. - Nasz człowiek na Mount Everest. Sylwester Twardowski z Brzezia zdobył najwyższy szczyt świata. Gratulacje i ogromny szacunek - do zobaczenia "na dole" - cieszył się wtedy burmistrz Gostynia Jerzy Kulak na portalu społecznościowym.

R E K L A M A

Co działo się w Rokosowie. Kogo poniosły konie? KLIK

I jest spotkanie „na dole”, a konkretnie w gostyńskiej bibliotece miejskiej. O swojej wyprawie na najwyższy szczyt świata, o tym by nigdy nie odpuszczać i spełniać swoje marzenia opowie na otwartym spotkaniu z mieszkańcami Gostynia już w piątek 15 czerwca o godz. 17.00. Wstęp wolny.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A