Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wyłączona z ruchu. Na „światłach” tam nie wjedziecie

› Motoryzacja 10 miesięcy temu    13.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Wyłączony z ruchu jest fragment ul. Bojanowskiego. Tak będzie do niedzieliGostyń. Wyłączony z ruchu jest fragment ul. Bojanowskiego. Tak będzie do niedzieli fot. A. Fajczyk

Zakończyła się naprawa nawierzchni jezdni na ul. Zielonej w Gostyniu, wykonywana na zlecenie gminy, od dziś ulica jest przejezdna. Tymczasem w centrum miasta niedostępna dla samochodów jest kolejna droga. Tym razem chodzi o fragment ul. Bojanowskiego - od skrzyżowania z ul. Mostową, w kierunku pl. Karola Marcinkowskiego.

R E K L A M A

Jadąc ulicą Przy Dworcu, Towarową i dalej w kierunku ul. Mostowej, kierowcy muszą pamiętać, że na skrzyżowaniu z sygnalizacją nie można skręcić w ul. Bojanowskiego, w kierunku WBK. Postawiono tam znaki i pachołki. Podobnie jest z drugiej strony - od skrzyżowania z ul. Zieloną kierowcy mogą ewentualnie dojechać tylko na parking przed bankiem. I tak będzie do niedzieli 16 lipca.

Wyłączenie z ruchu fragmentu ul. Bojanowskiego spowodowane jest pracami, jakie wykonuje Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa na os. 700-lecia. Trwa tam remont kanalizacji sanitarnej. Rury przebiegają również przez drogę, wykonawca musiał z robotami wejść na drogę, usunąć fragment jezdni, wykopać dziurę.

ZOBACZ dlaczego podrożało gostyńskie masło? Gdzie kupisz najtaniej?

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ xxx
  10 miesięcy temu 1
  może by ktoś łaskawie poinformował mieszkańców do kiedy wyłączyli wodę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A