Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zabawiliśmy się za 150 tysięcy?

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    17.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
Kilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas Dni Gostynia 2018 r. Z gminnego budżetu na imprezę poszło 150 000 złKilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas Dni Gostynia 2018 r. Z gminnego budżetu na imprezę poszło 150 000 zł fot. arch. gostynska.pl/A. Fajczyk

150 tysięcy złotych przeznaczono na organizację plenerowej imprezy Dni Gostynia 2018. Takie są oficjalne dane. Najwięcej z tej puli środków pochłonęły gaże artystów, wśród których znaleźli się Enej i Zenon Martyniuk z zespołem Akcent (TUTAJ).

R E K L A M A

Dyrektor ośrodka kultury „Hutnik” tegoroczne święto miasta uważa za bardzo udane. Zdradził, że jako organizatorzy mieli sporo obaw związanych głównie z terminem, a co za tym idzie z pogodą (wcześniejsze Dni Gostynia odbywały się w czerwcu), gdyż ostatnie majówki nie należały do najbardziej słonecznych.

- Aura okazała się bardzo przyjazna, co w połączeniu z programem dało imponujący rezultat frekwencyjny. Artyści spisali się na miarę oczekiwań, myślę że zdecydowana większość obserwatorów zachwyciła się efektownym fireshow - mówi Tomasz Barton, dyrektor „Hutnika”.

Cała impreza przebiegła bez większych incydentów. Jak zdradza główny organizator, podczas Dni Gostynia ochrona medyczna interweniowała kilkukrotnie, ale żadnego z incydentów nie można zaliczyć do grona poważnych, nie było potrzeby uruchamiania karetki. Największą część budżetu Dni Gostynia od wielu lat pochłaniają gaże artystów. Dyrektor Barton nie zdradził, ile Gostyń zapłacił za 50-minutowy występ Zenonowi Martyniukowi, powołując się na ustawę o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej. - Przepisy zakazują mi ujawniania wyżej wymienionych kwot - stwierdził.

W organizacji święta miasta, GOK “Hutnik” wspierali również sponsorzy. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, w trakcie Dni Gostynia 2018 pracowało ponad 60 ochroniarzy.

Ile kosztowało ich zatrudnienie? Czytaj w bieżącym numerze „Życia Gostynia”

TUTAJ - jaka była atmosfera podczas koncertu kapeli ENEJ?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ disco
8 miesięcy temu ocena: 100%  9
Strefa Militarna to dla ludu a nie jakis trubadur
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xd
8 miesięcy temu ocena: 100%  8
Zenek jest jednym z najdroższych. Zawsze bierze około 30-35 tysięcy. To i tak nie jest dużo w porównaniu do np takiej DODY czy jakiegoś innego artysty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tomek
8 miesięcy temu 7
Zenek, Doda, artyści... Pomieszałeś kilka osób i pojęć w jednym zdaniu.
~ Edzio
8 miesięcy temu ocena: 40%  6
Zenek powinien oddac polowe zarobku bo z playbacku spiewal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pedzio
8 miesięcy temu ocena: 75%  5
Ty powinieneś oddać połowę mózgu jeśli myślałeś że Zenek śpiewa inaczej. Może jeszcze powinien wystąpić z orkiestrą z Filharmoni?
R E K L A M A
~ Za tok znowu Zenka
8 miesięcy temu ocena: 25%  4
Odliczając koszty enej , support, scena , nagłośnienie, ochrona , służby bezpieczeństwa, sprzątanie , petardy, reklama- wychodzi ze Zenon wziął 20-30 tys. To brzmi jak promocja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ król kiczu
8 miesięcy temu ocena: 33%  3
50 minut disco polo - po prostu skandal za publiczne pieniądze. Ludzie tą władzę rozliczą już niedługo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emerytka
8 miesięcy temu ocena: 86%  2
Zaproś sobie 90 letniego Aznavoura…będzie taniej skoro to Twój nowy kolega ...
~ king
8 miesięcy temu ocena: 80%  1
Ludzie sami wybrali taką gwiazdę cieciu
R E K L A M A
R E K L A M A