Zjednoczeni dalej zadziwiają

Zjednoczeni dalej zadziwiają - Zdjęcie główne

Piłkarze Zjednoczonych Pudliszki nie przestają zadziwiać. W sobotę odnieśli trzecie zwycięstwo w czterech ostatnich spotkaniach. W sobotnie popołudnie rywalem drużyny, którą tym razem poprowadził tylko Roman Gronowski była Korona Wilkowice. Przed tym spotkaniem Zjednoczeni nie mogli pochwalić się zdobytym punktem na boisku rywala w bieżących rozgrywkach. Goście objęli prowadzenie po strzale Remigiusza Jerszyńskiego. Korona szybko wyrównała i remisem 1 : 1 zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie Zjednoczeni pokazali, że dobrze czują się w grze z kontry i zdobyli kolejne dwa gole. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką i trzy punkty pojechały do Pudliszek. W dorobkiem 12. punktów Zjednoczeni Pudliszki plasują się 13. miejscu klasy okręgowej. Zespół prowadzony przez duet Tomasz Antkowiak/Roman Gronowski ma jeszcze do rozegrania w najbliższą niedzielę zaległe spotkanie z Sokołem Wroniawy.
Przed własną publicznością rundę jesienną zakończyli zawodnicy Piasta Poniec. Drużyna Grzegorza Posikaty rozbiła GKS Włoszakowice 7 : 2, ale pierwsi gola w tym meczu zdobyli goście.

Korona Wilkowice – Zjednoczeni Pudliszki 2 : 3 (1 : 1)
0 : 1 – Remigiusz Jerszyński (3’)
1 : 1 – (15’)
1 : 2 – Paweł Kurasiak (54’)
1 : 3 – Piotr Pajkert (85’)
2 : 3 – (88’)
Zjednoczeni: P. Bzdęga – Nowak, P. Bzdęga, Biderman (85’ J. Pazoła), Gronowski, Wolsztyniak (69’ Ratajczak), Baranowski, Pajkert, Kurasiak (59’ Płoszajczak), Paszek, Jerszyński (57’ Wojciechowski)

Piast Poniec – GKS Włoszakowice 7 : 2 (2 : 1)