Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Znaki trochę mylą, ale jest otwarta

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    14.05.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Ul. Zachodnia została otwarta dla ruchu w piątkowy wieczór - 12 majaGostyń. Ul. Zachodnia została otwarta dla ruchu w piątkowy wieczór - 12 maja fot. A,. Fajczyk

Nowa droga - ulica Zachodnia w Gostyniu - łącząca ulicę Polną z Leszczyńską jest już przejezdna. Wykonawcy nowego ronda wpuścili na nią ruch samochodowy w piątkowy wieczór i tak było przez cały weekend.

R E K L A M A

Mylące mogą być natomiast znaki, jakie znajdują się na skrzyżowaniu ulicy Polnej z ul. Zacisze i Leśną. Wskazują one, że ul. Zachodnia to nadal „droga bez przejazdu”. Na pewno wkrótce zostaną one zdemontowane. Kierowcy powinni liczyć się z tym, że w nadchodzącym tygodniu firma, wykonująca inwestycję, związaną z budową nowego ronda na krajowej „dwunastce”, będzie nanosiła tam ostatnie poprawki. Kto jutro udaje się do pracy z kierunku Goli w okolice Pożegowa lub ul. Poznańskiej, albo nawet do Poznania, nie musi pchać się przez miasto.

Powstanie ulicy Zachodniej i ronda w ciągu drogi krajowej to ostatni etap tworzenia alternatywnego układu komunikacyjnego w Gostyniu, na który wydano ponad 23 mln zł.

Więcej w najbliższym wydaniu Życia Gostynia

 

Dowiedz się, czy dobrze bawili się mieszkańcy podczas Gry Miejskiej w Poniecu?

Zobacz dlaczego w podgostyńskim lesie znaleziono wisielca?

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ INSRTUKTOR
  11 miesięcy temu 3
  Mam pytanie do decydentów - dlaczego znak informujący o przebiegu drogi z pierwszeństwem przejazdu ( 188 ) na ul POLNEJ jest oddalony od skrzyżowania około 60 metrów . Czy to nie za daleko ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ modry
  11 miesięcy temu 2
  Do KK.A w czym Tobie te barierki przeszkadzają?Ktoś pół roku temu coś palnął a reszta niczym papugi klepią to bez przerwy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ KK
  11 miesięcy temu 1
  co z barierkami, które miały być zdemontowane?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A