Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zniknęła zebra

› Aktualności ponad rok temu    17.05.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 4 ocen 2 / 0%
A A A
Gostyń. Co z pasami?Gostyń. Co z pasami? fot. I. Skorzybót

- Tam nie ma w ogóle śladu po pasach! Kompletnie nic - interweniował w naszej redakcji Czytelnik.

R E K L A M A

- Kierowcy są zdezorientowani, zwłaszcza ci, którzy tylko przejeżdżają przez Gostyń, bo mieszkańcy wiedzą, że były tam pasy. Rozumiem, że są znaki pionowe, ale dla takiej osoby, która jest tu pierwszy raz, to naprawdę duże zaskoczenie, że nagle na jezdnię wchodzi pieszy. Zwłaszcza, że skrzyżowanie jest skomplikowane, a samo przejście zlokalizowane na łuku – mówił gostyniak.

Mowa o skrzyżowaniu przy ulicach: Poznańska, Fabryczna – przy gostyńskich plantach. Zauważył, że zima już dawno minęła i znaki poziome powinny być już dawno odświeżone.

Administratorem drogi jest Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu. Informację o stanie oznakowania i pytania, kiedy zostanie odnowione zadaliśmy więc do Poznania.

– W celu odnowienia oznakowania poziomego na drogach wojewódzkich Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu prowadził od początku roku procedurę przetargową. Umowa z wykonawcą – spółką DROG-MAL - została podpisana 27 kwietnia. Na terenie Gostynia firma zobowiązała się do wykonania zadania do dnia 5 czerwca – odpowiedziała Kinga Hedrych, zastępca dyrektora WZDW.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ESKA
ponad rok temu 4
Lepiej dać 500 tyś na podwyżki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ józek
ponad rok temu 3
Tak durnego komentarza nie było dawno. Co ma 500 tys. do drogi wojewódzkiej?
~ xyz
ponad rok temu ocena: 100%  2
A ciekawe czy ktoś pomyśli o przejściu również w plantach przy skrzyżowaniu niedaleko żabki na zielonej. Stare kiepsko zmazane a nowe zaledwie 2m dalej ledwie mazgnięte i tym sposobem mamy 2 przejscia obok siebie. Tam również ani kierowcy ani piesi nie wiedzą jak się zachować i jedno potrącenie już tam było ale poprawy nadal brak. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zebra
ponad rok temu 1
Dokładnie! Ludzie często mylą te pasy i ajk rpzyjdzie do nieszczęścia to dopiero się ktoś za to weźmie.
R E K L A M A