Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zniszczył samochód, przydrożne bariery i drogowskazy

› Wypadki ponad rok temu    25.11.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Dachujące osobowe auto na łuku drogi krajowej nr 12, przy skrzyżowaniu z szosą wojewódzką w kierunku DolskaDachujące osobowe auto na łuku drogi krajowej nr 12, przy skrzyżowaniu z szosą wojewódzką w kierunku Dolska fot. A. Fajczyk

Uszkodzone przydrożne metalowe bariery, zniszczone znaki i drogowskazy oraz dachujący samochód osobowy w polu - to rezultat nieostrożnej jazdy mieszkańca powiatu jarocińskiego.

Do zdarzenia doszło dziś, ok. godz. 16.40, na niebezpiecznym łuku drogi przy skrzyżowaniu krajowej „dwunastki” w kierunku Borku z drogą wojewódzką 437, w kierunku Dolska. - Dostałem ostro po oczach od auta, jadącego z przeciwka - usprawiedliwiał się kierowca skody, zapytany jak to się stało, że wypadł z drogi.

O kolizji na ul. Leszczyńskiej w Gostyniu - TUTAJ

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy oraz policja. Nie było konieczności wzywania służb medycznych. Kierowca, który podróżował sam, z auta wyszedł o własnych siłach. Jest przytomny, twierdzi, że nic mu się nie stało.

Więcej informacji wkrótce

[AKTUALIZACJA godz. 19.00]

Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że prowadzący samochód osobowy mieszkaniec powiatu jarocińskiego był trzeźwy.

Sierżant sztab. Piotr Struczak z wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu tak relacjonuje przebieg:

Kierujący samochodem marki Skoda, na skrzyżowaniu drogi krajowej Gostyń-Borek Wlkp. z drogą wojewódzką do Dolska, w wyniku nieprawidłowego obserwowania przedpola jazdy, zjechał na przydrożne bariery i wpadł do rowu.
 

TUTAJ CZYTAJ o kolejnym "nocnym" dachowaniu na drodze wojewódzkiej 437. Kto chciał uniknąć zderzenia?

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!