Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 14-20 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zrobiło się miejsce w czwartej lidze! Krobianka skorzysta z okazji?

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    21.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. S. Hajduk

Po tym jak z gry w czwartej lidze zrezygnował Farmutil Orkan Śmiłowo i wolnego miejsca nie zajął Sokół Pniewy propozycję gry w tej klasie rozgrywkowej z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej otrzymała Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Zarząd klubu z Krobi po rozmowie z trenerem i zawodnikami podjął decyzję, że nie zagra w sezonie 2019/2020 w czwartej lidze.

W minionym sezonie Pinsel-Peter Krobianka występowała w czwartej lidze. Zajęła w rozgrywkach 18 miejsce i zgodnie z regulaminem spadła do V ligi. Tuż po zakończeniu sezonu z dalszej gry w czwartej lidze zrezygnował Farmutil Orkan Śmiłowo i wolne miejsce miał zająć Sokół Pniewy. W minionym tygodniu okazało się, że zespół z Pniew nie chce grać na tym poziomie rozgrywkowym i propozycję uzupełnienia czwartej ligi otrzymała Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Zarząd po rozmowie z trenerem i zawodnikami podjął decyzję, że nie skorzysta z okazji jaka się pojawiła. - Gdyby ta propozycja pojawiła się tuż po zakończeniu sezonu 2018/2019, to moglibyśmy ją poważnie rozważyć. W tamtym okresie prowadziliśmy rozmowy z zawodnikami, których jednak bardziej interesowała gra w czwartej lidze. Podjęli już decyzje, że zagrają w innych klubach. Startujemy w V lidze w przyszłym sezonie i jeśli zajmiemy w niej pierwsze miejsce, to za rok zagramy w czwartej lidze - powiedział prezes Pinsel-Peter Krobianki Krobia Krzysztof Jankowiak. 
Przygotowujący się do gry w V lidze zespół z Krobi rozegrał w piątek drugi sparing w letnim okresie przygotowawczym. Na własnym boisku Krobianka pokonała Astrę Krotoszyn 4 : 1. - Pierwszy kwadrans mieliśmy fajny, jednak w dalszej części pierwszej połowy przeciwnik nas zdominował. W tygodniu mocno trenowaliśmy i mogłem się takiej sytuacji spodziewać. Po zmianie stron mocno zaatakowaliśmy i szybko zdobyliśmy kolejne gole - powiedział po sparingu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. W drugiej połowie w zespole Krobi zagrali nowi zawodnicy: Przemysław Pawlaczyk i Dorian Nawrot. 

Kolejny sparing Pinsel-Peter Krobianka rozegra w najbliższy piątek o godz. 19.00. Drużyna Dariusza Wiśniewicza będzie podejmować Piasta Poniec.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Stal Pleszew 2 : 3 

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Astra Krotoszyn 4 : 1
Bramki dla Krobianki zdobyli: samobójcza, Marcin Masełkowski, Joachim Knapp, Hubert Kornicki
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Gembiak, Kluczyk, Gill, Sarbinowski, Szpurka, Łuczak, Kornicki, M. Urbański, Joachim Knapp, Masełkowski oraz Porzucek, Pawlaczyk, Nawrot, Pospiech

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kibic
  7 miesięcy temu ocena: 43%  5
  W międzyokręgowej cienko będą pierdziec a gdzie 4 liga
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kkk
  7 miesięcy temu ocena: 91%  4
  Trochę szkoda...., bo Smiłowo wycofało się dość dawno temu, a Pniewy niby nie były w ogóle zaintresowane... więc zamieszanie sporowokowane przez wzpn. Zawsze łatwiej się raczej utrzymać niż awansować...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ligowiec
  7 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Jeżeli Pniewy wracają do tej grupy , to Śmigiel w okręgówce.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nas
  7 miesięcy temu ocena: 100%  2
  To pudliszki w A klasie
  ~ Kibic
  7 miesięcy temu ocena: 29%  1
  Gdzie krobionka w 4 lidze , przesada
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji