Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Zwrócą szczególną uwagę na pieszych i rowerzystów

› Z policji 10 miesięcy temu    14.11.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Twardowska

Jutro (15 listopada) na terenie całej Wielkopolski policjanci skupią się na egzekwowaniu prawidłowych zachowań na drodze, a za wszelkie wykroczenia będą nakładać surowe kary.

 

Będzie to część kolejnych działań „NURD” (Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego).

R E K L A M A

Wielkopolscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wciąż odnotowują wysoką liczbę zdarzeń drogowych. Do grupy najbardziej zagrożonych w ruchu drogowym należą piesi i rowerzyści. Co czwarta osoba, która ginie na drogach to pieszy, a co piąta osoba ranna uczestnicząca w zdarzeniu drogowym, to również niechroniony uczestnik ruchu drogowego. Dlatego, już w środę rozpocznie się kolejna akcja policyjnych działań, która ma za zadanie eliminację negatywnych zachowań wśród uczestników ruchu drogowego.

Czytaj także o badaniach, prowadzonych na terenie Gostynia. 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jaro
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
To działa w obie strony. Zarówno pieszy jak i kierowca ma prawo popełnić błąd. Błąd który może kosztować czyjeś zdrowie a nawet życie. Myślę że warto zdać sobie z tego sprawę i myśleć na drodze oraz chodniku bo zazwyczaj wszyscy jesteśmy pieszymi i kierowcami a za ideałów w ruchu drogowym mamy siebie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A