Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Bezpłatnie wypożyczą instrument i nauczą gry

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    22.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
Nabór do Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy GCK w Poniecu Nabór do Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy GCK w Poniecu  fot. Arch. orkiestry

Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy GCK w Poniecu zaprasza wszystkich chętnych do nauki gry na instrumentach. Chcesz zasilić jej szeregi? Weź udział w naborze.

 

R E K L A M ABolsius

Spotkanie dla kandydatów odbędzie się w piątek (25 września), o godz. 17.00 w budynku kina. Będzie polegało na rozmowie oraz sprawdzeniu predyspozycji muzycznych.

Osoby chętne do gry nie muszą od razu kupować instrumentu. Orkiestra oferuje jego bezpłatne wypożyczenie do nauki (flet, klarnet, saksofon, trąbka, waltornia, puzon, eufonium, tuba, perkusja).

- Gorąco zapraszamy także tych, którzy już grają i chcą dołączyć do składu. Początkowo nauka odbywa się indywidualnie, a następnie w Małej Orkiestrze i Dużej Orkiestrze - zachęca kapelmistrz Wiktor Bąk.

Podczas naboru nie obowiązuje limit wieku.

Przypomnijmy, że poniecka orkiestra ma na swoim koncie sporo sukcesów. W ubiegłym roku z Mistrzostw Europy Orkiestr Dętych w Rastede (Niemcy, okolice Hamburga) muzycy wrócili ze złotym medalem w kategorii koncertowej. Z kolei ich styczniowy koncert noworoczny przyciągnął rekordową liczbę słuchaczy (czytaj TUTAJ). 

Na swoim kanale Youtube muzycy umieszczają filmy edukacyjne, kręcone w ramach projektu „Orkiestra Dęta - Poznaj Nas bliżej”, realizowanego z programu stypendialnego Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci”. Znajdziesz je TUTAJ.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!