Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dofinansowanie wystarczy na część dachu, pomieszczeń i tarasu

› Społeczeństwo 5 miesięcy temu    30.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. Władze gminy Poniec podpisały w poniedziałek, 27 lipca umowę o dofinansowanie w siedzibie UMWW w PoznaniuPoniec. Władze gminy Poniec podpisały w poniedziałek, 27 lipca umowę o dofinansowanie w siedzibie UMWW w Poznaniu fot. Gmina Poniec

Blisko połowę kosztów remontu szatni przy ponieckiem Orliku - taką część wydatków inwestycyjnych stanowi dofinansowanie, które na początku zeszłego tygodnia gminny samorząd otrzymał z programu „Szatnia na medal”.

To drugi rok z rzędu, w którym gmina Poniec pozyskała środki zewnętrzne w ramach inicjatywy realizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu - w 2019 roku z pieniędzy z projektu wyremontowano budynek szatniowo - magazynowy na stadionie sportowym przy ul. Harcerskiej w Poniecu.

Dofinansowanie w kwocie 52 500 złotych, to zastrzyk gotówki na realizowane obecnie inwestycję przy Orliku. Prace przy kompleksie obejmują remont pokrycia dachowego, pomieszczeń oraz tarasów wejściowych szatni. Jak mówił podczas podpisywania umowy o dofinansowanie burmistrz Ponieca, pozyskane wsparcie pozwoliło na kontynuowanie procesu modernizacji miejscowej bazy sportowej.

– Poniecki „Orlik” był jednym z pierwszych w okolicy. Na co dzień korzystają z niego uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, grupy piłkarskie, a przede wszystkim mieszkańcy Ponieca i najbliższej okolicy. Budynek wymagał odświeżenia. Jestem pewien, że po zakończeniu zaplanowanych prac, komfort użytkowania podniesie się i przez kolejne lata będzie służył lokalnemu społeczeństwu – oznajmił Jacek Widyński.

Czytaj także: ścieżka, która daje do myślenia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!