Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dwa razy brąz

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    21.05.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zuzanna Olejniczak zdobyła brązowy medal MMPZuzanna Olejniczak zdobyła brązowy medal MMP fot. KKS Gostyń

Z dwoma medalami z Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym wrócił Kolarski Klub Sportowy Gostyń. Brąz w Omnium wywalczyła Zuzanna Olejniczak. Na najniższym stopniu podium stanęli też Tobiasz Zaremba, Kacper Majewski, Jakub Piechocki i Adam Szczotka w wyścigu drużynowym. 
    W wyścigu drużynowym zawodnicy KKS-u zostali wzmocnieni Adamem Szczotką. – Na starcie drużyna musiała wystąpić w czteroosobowym składzie, dlatego już na wiosnę musiałem ściągnąć Adama Szczotkę. Zawodnik ze Śląska przejechał okrążenie i resztę dystansu pojechali nasi zawodnicy – mówi Waldemar Minta. W eliminacjach zespół z Gostynia uzyskał czwarty czas, co dało awans do wyścigu o trzecie miejsce. W nim drużyna gostyńskiego klubu poprawiła się o cztery sekundy i zdobyła brązowy medal. Z krążkiem o takim samym kolorze wróciła Zuzanna Olejniczak, która stanęła na podium w Omnium. – Jechała dobrze, jednak widać, że jeszcze jej daleko do dyspozycji z poprzedniego roku czy sprzed dwóch lat, gdy na mistrzostwach „fruwała” po torze. Po trzech konkurencjach Zuza była trzecia i w wyścigu punktowym utrzymała tę pozycję - powiedział po mistrzostwach Waldemar Minta. Na ósmym miejscu w Omnium rywalizację zakończył Kacper Majewski.
Nie było łatwo. Niektóre przeszkody pokonały uczestników. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!