Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Eksperyment zaskoczył przechodniów

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    9.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Akcja skierowana była do nieświadomych przechodniów Akcja skierowana była do nieświadomych przechodniów  fot. Biblioteka Publiczna w Gostyniu

Ponad 40 osób wzięło udział w wydarzeniu-niespodziance ,,Zaczytany skwer''. 8 sierpnia Biblioteka Publiczna w Gostyniu na skwerze im. WOŚP zorganizowała szósty piknik czytelniczy w ramach projektu ,,Czytaj z Franciszką!".

Animatorka Małgorzata Nawrocka-Żarnecka wspólnie z bibliotekarzami zachęcała przechodniów do wzięcia książek, zapraszała do nowego klubu książki im. Franciszki Wilczkowiakowej a także dyskutowała na temat literatury. Cała akcja była eksperymentem, który miał na celu zaskoczyć nieświadomych przechodniów.

Chcieliśmy sprawdzić, jak przypadkowi przechodnie reagują na książkę. Reakcje były różne. Sporo osób zostało przez nas zachęconych, chętnie przeglądało i wybierało poszczególne pozycje. Robili to w sposób świadomy - wiedzieli, czego chcą. Byli też i tacy, którzy mówili, że nie są zainteresowani - mówi Magdalena Kubiak, pracownik biblioteki.

Projekt ,,Czytaj z Franciszką!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Następny piknik odbędzie się w czwartek 16 sierpnia za domem parafialnym tuż nad rzeką Kanią (ul. Jana Pawła II).

 

Cierpliwość ma swój kres. Będzie monitoring - CZYTAJ TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!