Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jechał zbyt szybko, a było zbyt ślisko. Doszło do zderzenia

› Z policji 11 dni temu    14.01.2021
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
Borek Wlkp. Kolizja dwóch samochodów na trasie krajowej dwunastki Dąbrówka - StrumianyBorek Wlkp. Kolizja dwóch samochodów na trasie krajowej dwunastki Dąbrówka - Strumiany fot. arch. gostynska.pl

Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze doprowadziło do kolizji dwóch samochodów osobowych, jaka miała miejsce wczoraj na drodze krajowej nr 12.

Do zdarzenia doszło około godz. 21.40, na prostym odcinku szosy Dąbrówka - Strumiany. Fiat poruszał się od strony Dabrówki. Nagle kierowca stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem BMW. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

- Kolizja spowodowana była niedostosowaniem prędkości do warunków ruchu. One są teraz bardzo trudne. Drogi są śliskie - raz mokre, raz oblodzone, pokryte śniegiem. Apelujemy, żeby kierowcy uważali, bo warunki ruchu są zmienne - wyjaśnia asp. sztab. Monika Curyk, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Sprawca otrzymał mandat i 6 punktów karnych.

O dachowaniu w Poniecu - auto z dwóchka dzieci przewróciło się na poboczu - KLIK

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kaja
7 dni temu 1
Jadąc autem trzeba myśleć, a nie każdy o tym wie. Brak myślenia i doświadczenia doprowadza do takich kolizji. Czy samochód jest uszkodzony? Czy przyjmą go w https://kupimyauto.com/skup-au... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji