Kania bez punktu z beniaminkiem

Kania bez punktu z beniaminkiem - Zdjęcie główne

Kania Gostyń nie zdobyła punktów na inaugurację sezonu 2020/2021. W dzisiejszym spotkaniu trzeci zespół piatej ligi ubiegłego sezonu uległ Przmysławowi Poznań 0 : 1.

Na jedynego gola w meczu Kani z beniaminkiem kibice czekali aż do doliczonego czasu gry. Gospodarze przejęli piłkę i wyszli z szybką akcją. Żadnemu piłkarzowi drużyny Grzegorza Wosiaka nie udało się jej przerwać i w 91. minucie Szymon Ślosarz pokonał Jakuba Krzyżostaniaka. - Będąc czołowym zespołem piątej ligi, jadąc do beniaminka, który stawia pierwsze kroki w tej klasie rozgrywkowej, myśli się o wygranej. Takie też było nasze założenie na ten mecz. Dążyliśmy do wygrania tego spotkania. Nie chcieliśmy grać końcówce zachowawczo. Niestety skończyło się to kontrą i przegraną w doliczonym czasie gry. Uważam, że z przekroju całego spotkania byliśmy zespołem posiadającym optyczną przewagę - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Grzegorz Wosiak. Najbliższy zdobycia gola dla Kani w pierwszej połowie był Damian Krzyżostaniak. Po strzale obrońcy gości piłka odbiła się od poprzeczki.

Przemysław Poznań – Kania Gostyń 1 : 0 (0 : 0)
1 : 0 - (90+1’)
Kania: J. Krzyżostaniak – Kręgielczak, D. Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Mucha, Wachowski (87’ Karolczak), Danielczak (77’ Goszczyński), Gościniak, Jędryczka (60’ Krzysztof Pakosz), Sz. Olejniczak (70’ Szkudlarek)