R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kibice Wisły doczekali się pierwszej wygranej

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 dni temu    14.09.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Sokół Chwałkowo - Wisła Borek Wlkp. 0 : 3Sokół Chwałkowo - Wisła Borek Wlkp. 0 : 3 fot. S. Hajduk

Już tylko Zjednoczeni Pudliszki z zespołów powiatu gostyńskiego występujących piątej grupie klasy okręgowej czekają na pierwszą, ligową wygraną w sezonie 2020/2021. W sobotę po raz pierwszy w tym roku smak zwycięstwa poznali zawodnicy Wisły Borek Wielkopolski.

Wiślacy w szóstej kolejce zmierzyli się na wyjeździe z Sokołem Chwałkowo. Faworytem byli piłkarze Sławomira Gintowta. Na cztery spotkania Sokół wygrał trzy pojedynki, natomiast Wisła miała na koncie jeden remis i trzy porażki. Derby rzadzą się jednak swoimi prawami i przekonali się o tym gospodarze sobotniego pojedynku. Wisła po dwóch trafieniach Michała Kasprzaka oraz jednym golu Dawida Robaka wygrała 3 : 0 i opuściła ostatnie miejsce w tabeli.

W piątej grupie klasy okręgowej bez wygranej pozostają już tylko trzy zespoły. Jednym z nich są Zjednoczeni Pudliszki. W sobotę zespół Dariusza Olejniczka podejmował beniaminka z Dębna Polskiego. Do przerwy był remis 1 : 1, jednak druga połowa należała do przyjezdnych, który zdobyli dwa gole i punkty pojechały z piłkarzami Pelikana.