Kolejka z jednym punktem [FOTO]

Kolejka z jednym punktem [FOTO] - Zdjęcie główne

Tylko Zjednoczeni Pudliszki z zespołów powiatu gostyńskiego poprawili swój dorobek w czwartej serii spotkań klasy okręgowej. We wtorkowym spotkaniu Zjednoczeni zremisowali przed własną publicznością 2 : 2 z Pogonią Książ Wielkopolski.
    Piłkarze Dariusza Olejniczaka zdobyli jeden punkt, jednak mogą być na siebie źli, bo byli bardzo blisko wygrania tego pojedynku. W pierwszej połowie Zjednoczonych na prowadzenie wyprowadził Filip Borowczyk. Wprowadzony po przerwie Nikodem Perdon zdobył gola na 2 : 0. Kwadrans przed końcem meczu Pogoń złapała kontakt z gospodarzami. Przyjezdni walczyli o kolejną bramkę i dopięli swego w doliczonym czasie gry.
    Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2020/2021 przegrał Sokół Chwałkowo. W niedzielnym pojedynku drużyna Sławomira Gintowta została wypunktowana w drugiej połowie przez piłkarzy GKS-u Jaraczewo. Wynik nie oddaje jednak tego, co działo się na boisku. Goście mieli w tym spotkaniu kilka dogodnych do zdobycia gola sytuacji, ale szwankowała skuteczność.
    W jednym punktem na koncie pozostała Wisła Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego uległa na wyjeździe z Wartą Śrem 1 : 2. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli z rzutu karnego.

Zjednoczeni Pudliszki – Pogoń Książ Wlkp. 2 : 2 (1 : 0)
1 : 0 – Filip Borowczyk (24’)
2 : 0 – Nikodem Perdon (66’)
2 : 1 – (75’)
2 : 2 – (90+3)
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Kołcz, Głoskiewicz, Fornalik (89’ P. Pazoła), P. Bzdęga, Płoszajczak, Pajkert, Karolczak (57’ Lindner, 65’ Józefiak), Wojciechowski (46’ Perdon), Baranowski, Borowczyk (83’ J. Pazoła)

GKS Jaraczewo – Sokół Chwałkowo 3 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – (55’)
2 : 0 – (59’)
3 : 0 – z rzutu karnego (75’)
Sokół: Gubański – Nowak (75’ Henzel), Mikołajczak, Chudy, Rejek, D. Naskręt, M. Kmiecik, P. Moryson, Kłakulak (46’ M. Naskręt), A. Naskręt, Kędziora (68’ Wawrzyniak)

Warta Śrem – Wisła Borek Wlkp. 2 : 1 (0 : 0)
1 : 0 – (47’)
1 : 1 – Bartosz Walkowiak (68’)
2 : 1 – z rzutu karnego (70’)
Wisła: Porzucek – Baran (42’ Walkowiak), Juskowiak (76’ Gawroński), Andrzejewski (90’ Ł. Andrzejczak), Kędziora, Grzemski (80’ Dopierała), Wabiński, Robak, Wyrzykiewicz, Błaszczyk, Kaźmierczak (58’ Gościniak)