Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Koniec pewnej epoki. Długoletni dyrektor przeszedł na emeryturę

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    3.01.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak, Maciej Mostowy

Z końcem ubiegłego roku, po ponad trzech dekadach pełnienia funkcji dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach na emeryturę przeszedł Jan Nawrot. W związku z tym zaszła konieczność ogłoszenia konkursu na toż stanowisko.

Zgodnie z kryteriami konkursowymi osoby, które będą kandydowały na fotel dyrektora, oprócz niezbędnych wymagań jak m.in. jak obywatelstwo polskie, niekaralność, wykształcenie wyższe i co najmniej 5-letni staż pracy przy organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej powinny również posiadać na przykład wiedzę na temat uwarunkowań i specyfiki kulturalno-społecznej gminy Piaski oraz doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Kandydaci mają czas do 14 stycznia 2019 roku na złożenie stosownych dokumentów w Urzędzie Gminy Piaski.

Odejście Jana Nawrota, który przez wiele był związany z samorządem gminy Piaski, to koniec pewnej epoki w działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach. Zanim jednak zaczął on pracę w tejże instytucji kultury, przez 10 lat: od roku 1975 do 1985 pracował w piaskowskim urzędzie gminy. Z dniem 1 lipca 1985 roku objął stanowisko dyrektora tamtejszego GOK-u, które zajmował aż do 28 grudnia 2018 roku, gdy przeszedł na emeryturę.

Do czasu wyboru nowej osoby zarządzającej miejscowym gminnym ośrodkiem kultury obowiązki dyrektora pełni dotychczasowy wicedyrektor instytucji, Paweł Powicki.

Czy coś się zmieni w pensji burmistrza?

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ada
ponad rok temu ocena: 100%  4
To był najlepszy dyrektor z całego powiatu. Nie potraficie docenić tego co macie!Wystarczy rozejrzeć się po innych gminach to może zrozumiecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownik GOK
ponad rok temu 3
masz rację , trzeba chociaż trochę popracować w kulturze aby docenić pracę instruktora lub dyrektora , xdedek i Piaski macie szanse dokonać zmian , startujcie w konkursie na dyrektora GOK , tylko nie wiadomo jak tam z kwalifikacjami. Powodzenia.
~ xdedek
ponad rok temu ocena: 100%  2
Nareszcie! Ile takie dinozaury będą się trzymać stołków jeszcze?!?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piaski
ponad rok temu ocena: 100%  1
No i w końcu i może to faktycznie będzie koniec pewnej epoki: zacofania i nic nie robienia. Mam nadzieję że nowy Nowy dyrektor tchnie Nowego ducha w gok w Piaskach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji