Mecz mógł potoczyć się inaczej

Mecz mógł potoczyć się inaczej - Zdjęcie główne

Pinsel-Peter Krobanka Krobia nie zdobyła punktów w czwartej kolejce. Polonia Kępno pokonała Pinsel-Peter Krobiankę Krobia 2 : 0.
    Środowe spotkanie o mistrzostwo czwartej ligi mogło się inaczej potoczyć. W 29. minucie przed pierwszą szansą zdobycia gola stanął Marcin Masełkowski, ale dobrze interweniował golkiper gospodarzy. Trzy minuty później napastnik Krobianki stanął oko w oko z bramkarzem Polonii. Zawodnik z Kępna ponownie był lepszy. W 38. minucie gospodarze objęli prowadzenie. - Nic nie zapowiadało, że Polonia może zdobyć gola. Był to pierwszy strzał miejscowych. Do tego momentu mieliśmy mecz pod kontrolą. To my byliśmy stroną groźniejszą - mówi trener Pinsel-Peter Krobianki Krobianka Dariusz Wiśniewicz. Goście próbowali doprowadzić do remisu, jednak w 63. minucie stracili drugiego gola. - Jedna bramka zdecyduje, że mecz toczy się inaczej. Do 38. minuty dobrze funkcjonowaliśmy, ale po stracie gola gospodarze spokojnie na nas czekali. Wiedzieli, co mają robić. Na tym poziomie rozgrywkowym trudno liczyć na dziesięć sytuacji bramkowych, dlatego jeśli już coś jest, to trzeba wykorzystać - podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki. Drużyna Dariusza Wiśniewica poniosła już trzecią z rzędu porażkę.

Polonia Kępno - Pinsel-Peter Krobianka 2 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - (38’)
2 : 0 - (64’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Górkowski, Pospiech, Szumny, Kokot, Gembiak (65’ Tonkiewicz), Szpurka, Sarbinowski, Chwaliszewski, Urbański (70’ Szymanowski), Masełkowski