W okręgówce bez wygranej

W okręgówce bez wygranej - Zdjęcie główne

Drugą kolejkę klasy okręgowej zespoły powiatu gostyńskiego zakończyły bez zwycięstwa. Swojego dorobku nie poprawili piłkarze Sokoła, gdyż ich pojedynek z Kłosem Zaniemyśl został przełożony.

Druga seria spotkań nie była zbyt udana dla naszych zespołów, choć o pewnym przełmaniu mogą mówić w Pudliszkach. Po wysokiej porażce na inaugurację tym razem Zjednoczeni zdobyli jeden punkt. Zespół Dariusza Olejniczaka podejmowała Sarnowiankę Sarnowa. Po pierwszej połowie gospodarze byli dalecy od zdobyczy punktowej w tym pojedynku, bo przegrywali 0 : 2. Po zmianie stron Zjednoczeni zagrali skuteczniej i mecz zakończył się remisem 3 : 3. – Jestem zadowolony z pierwszych dwudziestu pięciu minut. Graliśmy to, co sobie zakładaliśmy. Niestety przytrafił nam się błąd i to nas wybiło z rytmu. Goście prowadzili w tym spotkaniu, ale zdołaliśmy odrobić straty. W naszym zespole widać symptomy dobrej gry. Chłopakom nie mogę dzisiaj odmówić ambicji – podsumował trener Zjednoczonych Pudliszki Dariusz Olejniczak. Bez punktów z Czempinia wrócili piłkarze Wisły Borek Wielkopolski. Helios wygrał 2 : 0 choć przez ostatnie dwadzieścia minut niedziedzielnego spotkania musiał sobie radzić w dziesiątkę.

Zjednoczeni Pudliszki – Sarnowianka Sarnowa 3 : 3 (0 : 2)
0 : 1 – (27’)
0 : 2 – (43’)
1 : 2 – Przemysław Bzdęga (48’)
2 : 2 – samobójcza (53’)
2 : 3 – (63’)
3 : 3 – Mateusz Baranowski (76’)
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Głoskiewicz, Pajkert, P. Bzdęga, Biderman, Formalik, Kołcz (89’ P. Pazoła), Baranowski, Karolczak (71’ Króliczak), Płoszajczak (65’ J. Pazoła)

Helios Czempiń – Wisła Borek Wlkp. 2 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – (51’)
2 : 0 – (64’)
Wisła: Porzucek – Wyrzykiewicz (76’ Piasecki), Kasprzak, Kędziora, Gościniak, Grzemski (76’ Dopierała), Wabiński, Baran (67’ Błaszczyk), Walkowiak, Konieczny, Robak (71’ Gawroński)