Nie zasłużyli na punkty

Nie zasłużyli na punkty - Zdjęcie główne

Nie takiego rozstrzygnięcia w meczu z OTPS Winogrady spodziewał się Dariusz Wiśniewicz. Po dwóch dobrych meczach z Kotwicą Kórnik i Iskrą Szydłowo Pinsel-Peter Krobianka Krobia przegrała w Poznaniu 1 : 3. - Nie zasłużyliśmy w tym meczu na punkty - podsumował trener zespołu z Krobi.

W sobotę piłkarze Krobianki udali się do Poznania na mecz do przedostatniej drużyny czwartej ligi. Choć OTPS Winogrady zajmuje dopiero 21. miejsce w tabeli to Dariusz Wiśniewicz nie spodziewał się łatwego meczu. - Ostrzegałem chłopaków. Winogrady w trzech ostatnich meczach nie przegrały. Sobotni przeciwnik dobrze sobie radzi na własnym boisku - mówi trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Początek należał do gości. Już w 3. minucie sytuację bramkową miał Marcin Masełkowski, ale posłał piłkę obok słupka. Napastnik Krobianki mógł się też lepiej zachować po akcji Fryderyka Kokota i Joachima Knappa. W 26. minucie gospodarze po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie. Pierwsza część spotkania mogła zakończyć dużo gorzej dla drużyny z Krobi. Gospodarze mieli jeszcze dwie okazje do podwyższenia prowadzenia. Tuż po wznowieniu gry po przerwie miejscowa drużyna zdobyła drugiego gola. Dziesięć minut później Marcin Masełkowski zdobył bramkę kontaktową, jednak gospodarze ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie w 64. minucie. Goście mieli jeszcze szansę na remis w tym pojedynku. Okazji bramkowych nie wykorzystali Przemysław Kaczmarek i Marcin Masełkowski. - Gospodarze potrafią grać u siebie i byli dzisiaj lepsi od nas. Mieli swoje sytuacje i je wykorzystali. Byliśmy słabsi i tyle. Przy pełnej koncentracji mogliśmy zdobyć jeden punkt. Pozostajemy jednak z niczym w meczu o "sześć oczek". W pojedynkach z Kórnikiem i Szydłowem zespół pokazał swoje możliwości. Niestety, gdy pierwsi tracimy bramkę, robi się nerwowo. Za szybko staramy się odrobić straty i efekt jest odwrotny od zamierzonego - podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

OTPS Winogrady - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3 : 1 (1 : 0)
1 : 0 - (26')
2 : 0 - (51')
2 : 1 - Marcin Masełkowski (61')
3 : 1 - (64')
Pinsel-Peter Krobianka: Banaszak - Górkowski (83' Jędrzej Knapp), Brodziak, Pospiech, Kokot, Sarbinowski (80' Łuczak), Gembiak (60' Szpurka), Kaczmarek, Joachim Knapp, Urbański (80' Szymanowski), Masełkowski