Sokół nie zgubił formy

Sokół nie zgubił formy - Zdjęcie główne

Przed tygodniem nie doszedł do skutku mecz Sokoła Chwałkowo z Rydzyniakiem Rydzyna. Przerwa w rozgrywkach nie spowodowała, że piłkarze Sławomira Gintowta stracili formę. W sobotę Sokół odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo.

Trzeba jednak przyznać, że w dwunastej kolejce zespół z Chwałkowa najmocniejszego przeciwnika nie miał. Sokół zmierzy się na własnym boisku z Pogonią Książ Wielkopolski, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze wygrali 3 : 0. - Przeciwnik twardo stawiał warunki i nie był to wcale dla nas łatwy pojedynek - podsumował trener Sławomir Gintowt. Piąty remis w sezonie zanotowali Zjednoczeni Pudliszki. W niedzielę drużyna Dariusza Olejniczaka przywiozła punkt z Klęki. Nie obyło się w tym pojedynku bez kontrowersji. - Prowadziliśmy po golu Piotra Pajkerta. Chwilę później na czystą pozycję wychodził Daniel Paszek. Sędzia dopatrzył się tu spalonego. Było to na mojej wysokości i mogę powiedzieć na 200%, że sędzia się pomylił – stwierdził Dariusz Olejniczak. Phytopharm Klęka – Zjednoczeni Pudliszki 1 : 1. Najgorzej w 12. kolejce klasy okręgowej z zespołów powiatu gostyńskiego spisała się Wisła Borek Wlkp., która na własnym boisku uległa MTS-owi Pawłowice. Goście wygrali 1 : 0 po golu w 76. minucie.

Sokół Chwałkowo – Pogoń Książ Wlkp. 3 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – Mateusz Chudy (35')
2 : 0 – Michał Naskręt (48')
3 : 0 – Michał Naskręt – z rzutu karnego (60')
Sokół: Cebulski – Rejek, Chudy, Mikołajczak, Nowak (46' Pospiech), Bartkowiak (46' Kłakulak), D. Naskręt, M. Kmiecik, M. Naskręt (65' K. Jędryczka), A. Naskręt (70' Henzel), Moryson (65' Wawrzyniak)

Wisła Borek Wlkp. - MTS Pawłowice 0 : 1 (0 : 0)
0 : 1 - (76')
Wisła: Porzucek – Juskowiak (84' B. Grzemski), Kędziora, Sz. Andrzejczak (72' J. Błaszczyk), P. Gościniak, Andrzejewski, Konieczny, Wyrzykiewicz, Kasprzak (82' D. Andrzejczak), Baran (59' Marciniszyn), Walkowiak (78' Gawroński)

Phytopharm Klęka – Zjednoczeni Pudliszki 1 : 1 (0 : 0)
0 : 1 – (52')
1 : 1 – (73')
Zjednoczeni: P. Bzdęga – Kołcz, Głoskiewicz, Perdon, Płoszajczak (72' Markowski), Pajkert, P. Bzdęga, Paszek, Holewiński, J. Pazoła, Baranowski (78' Stachowiak)