Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Teraz lepiej to wygląda

› Społeczeństwo ponad rok temu    15.12.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wyremontowana ul. Graniczna w GostyniuWyremontowana ul. Graniczna w Gostyniu fot. A. Fajczyk

W Gostyniu, w grudniu, zakończyła się przebudowa dwóch gminnych dróg. Nowego blasku nabrała nawierzchnia na ul. Morelowej, zniknęły tez zniszczone płyty na ul. Granicznej. Zadania zostały wykonane w ramach tzw. funduszu remontowego, jaki powstał w gminnym budżecie.

Opłata żłobkowa w gminie Borek - jak to wygląda?

Z kolei lokatorom bloków, które znajdują się na zapleczu ul. Granicznej poprawiły się warunki dojazdu do domu. Z drogi zniknęły obskurne żelbetowe płyty drogowe. Na długości blisko 70 metrów położono nawierzchnię z kostki brukowej betonowej. Wymienione zostały także krawężniki, poza tym wyregulowana jest wysokość chodników. Zadanie kosztowało 43 750 zł.

Na ul. Morelowej zniszczoną trylinkę zastąpiono nową. Prace zostały wykonane na długości 214 metrów. Nie remontowano chodnika, który jest położony przy drodze, ponieważ jest w dobrym stanie. Realizacja inwestycji pochłonęła 144 tys. zł.

Zadania na zlecenie gminy Gostyń wykonała firma Cava Polska z Krajewic.

Nowy sprzęt dla strażaków-ochotników zawsze się przyda - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!