Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

„Walczymy już nie tylko o nasze ciała, ale przede wszystkim o naszą wolność”

› Społeczeństwo 29 dni temu    28.10.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 72 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Na fali protestów przeciwko ograniczaniu prawa do aborcji mieszkańcy kolejnych miejscowości w naszym powiecie wychodzą na ulice, aby zamanifestować swoje poglądyKrobia. Na fali protestów przeciwko ograniczaniu prawa do aborcji mieszkańcy kolejnych miejscowości w naszym powiecie wychodzą na ulice, aby zamanifestować swoje poglądy fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak

- Macie wybór, macie wybór, ja wam go daję, rząd wam go nie daje. Dzisiaj manifestujemy, dzisiaj krzyczymy głośne i stanowcze NIE. Chcemy powiedzieć, że nie zgadzamy się z tym, co jest nam nakazywane. Przed przyjazdem tutaj słyszałam orędzie pana Kaczyńskiego, który wręcz namawia nas do tego, abyśmy stanęli przeciwko sobie. Nie zgadzam się z tym, powiedzmy stanowcze NIE - mówiła Magdalena Czarnecka-Wojtkowiak, jedna z organizatorek akcji, tuż przed wyjściem kilkuset osób na ulice Krobi w ramach odbywających się w całym kraju „marszów” i „spacerów” kobiet.

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

Choć nadal tematem przewodnim protestów jest ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego ograniczający prawo do aborcji, to na manifestacjach przebijają się coraz częściej także kwestie związane z ogólnym niezadowoleniem społecznym w kraju.

- Walczymy o dobro, o słuszne sprawy, walczymy o wiele spraw, i już nie tylko i wyłącznie o nasze ciała. Walczymy o więcej, ale przede wszystkim o naszą wolność - dało się słyszeć przed wymarszem.

Manifestujący swoje poglądy zebrali się na placu targowym i idąc ulicami Mickiewicza „Heimatem”, Powstańców Wielkopolskich, kończąc przemarsz na rynku z ich ust i transparentów „padały” różne hasła. Od przemyślanych i niosących za sobą przesłanie: „Mamy dość”, „Myślę, czuję, decyduję”, Solidarność w naszym kraju”, „Jesteśmy silne”, przez bardziej „personalne” „Precz z Kaczorem”, po raczej nienadające się do cytowania przyśpiewki, z których modne ostatnio „J...ać PiS” należało do tych z gatunku łagodniejszych.

Zgodnie z planem kilkudziesięciominutowy protest zakończył się w centrum miasta. Organizatorki stanęły na schodach urzędu miasta, aby po raz ostatni zaapelować do zebranych.

- Nie słuchajcie tych, którzy wam mówią, żeby walczyć. Walczyć oczywiście, w dobrej i słusznej sprawie, ale nie za pomocą broni. Pamiętajcie, że jesteśmy wszyscy w trudnej sytuacji koronawirusa. Zadbajcie o siebie, zadbajcie o swoich bliskich, idźcie do domu, i muszę to powiedzieć, umyjcie dokładnie ręce. Zadbajcie o to, żebyśmy byli wszyscy zdrowi i nie dali poczucia władzy, że jesteśmy powodem rozprzestrzeniania się wirusa. Krzyknijmy jeszcze raz, razem: „Myślę, czuję, decyduję”. Dziękuję wszystkim, że jesteście tutaj z nami, wszystkim młodym dziewczynom i wszystkim mamom, które tutaj przyszły i babciom, które nas wspierają - powiedziała M. Czarnecka-Wojtkowiak.

Na zapytanie: „czy jutro powtórka” padła odpowiedź, że w środę, 28 października kolejny protest, tym razem w formie „marszu żałobnego” odbędzie się o godz. 18.00 w Gostyniu i tam protestujący planują się spotkać.

Przeczytaj również: zmarł Stanisław Kubiak

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (72)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kas
23 dni temu ocena: 0%  72
Od najmłodszych lat w szkołach gloryfikuje sie wojny, romantyzuje walki o wolność i powstania, wychowuje sie uczniów na dystopijnych młodzieżówkach. A gdy dzisiejsi nastolatkowie i młodzi dorośli wyrażają swoje zdanie na głos oraz wychodzą na ulice walczyć o swoją wolność do podejmowania decyzji zgodnie z własnym sumieniem, to ma się do nich pretensje. Lepsze to niż siedzenie cicho i schowanie głowy w piasek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 71
czy pani/nu cos dolega ???
~ KRZYSZTOF
23 dni temu ocena: 100%  70
Gdyby rodzice lub sama matka tej gwiazdy LEMPART będąc w ciąży podjęła decyzje o usunięciu płodu to to COŚ by się nie narodziło i dziś na ulicach polskich miast panował by ład i porządek nie miał by kto robić rewolty i podburzać nieświadomych prawdziwych celów tej LEWACKIEJ ZARAZY.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 69
Co Marta Lempart i jej partnerka robiły w służbach? Dlaczego chciały pracować w ABW ?Z wykształcenia Lempart jest prawniczką. Przez wiele lat pracowała na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. Jest współautorką ustawy o języku migowym. Marta Lempart swoje szerokie bogate CV próbowała poszerzyć o pracę dla służb.W 2007 roku jej ówczesna partnerka Katarzyna K. złożyła aplikację do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Weryfikacja trwała ponad 2 lata, kobieta przechodziła kolejne szczeble rekrutacji. Ostatecznie jej kandydaturę odrzucono, nie została funkcjonariuszem. Tą drogą w 2011 próbowała pójść także Marta Lempart, ale jej starania zakończyły się dosyć szybko. Po niedługim czasie jej kandydatura została odrzucona. Zasadne wydaje się jednak pytanie, dlaczego tak radykalnie nastawione kobiety próbowały dostać się w szeregi Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Gdzie są służby panstwowe przecież one nawołują do przewrotu i chaosu , zrobić z nimi porządek.
~ KRZYSZTOF
23 dni temu ocena: 100%  68
pani Wojtkowiak jak widzę to głownie rozbrykana brakiem szkoły młodzież udało się zwerbować na ten kiczowaty protest organizatorom. Ja z lewactwem LGBT CZY LGTB oraz tym cudem LAMPERT nigdy nie miałem do czynienia a LAMPERT i osobą które jej poczynania popierają mówie [...]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KRZYSZTOF
23 dni temu ocena: 100%  67
Do administratora strony usuwanie nawet częściowo wykropkowanych słów zmienia charakter emocjonalny mojej wypowiedzi oraz jest przejawem cenzury co narusza moją wolność
~ KRZYSZTOF
23 dni temu ocena: 100%  66
usunięto dwa dedykowane wyrażenia i zastąpiono nawiasem są to dedykowane słowa [...] oraz [...] SIĘ
~ Ja
27 dni temu ocena: 57%  65
Mam nadzieję że tak jak krzyczałas głośno przekleństwa publicznie choć po pracy jak ktoś zauważył JESZCZE GLOSNIEJ PUBLICZNIE PRZEPROSISZ NIEPELNOSPRAWNYCH A PRZEDE WSZYSTKIM ICH OPIEKUNÓW JA PRZYNAJMNIEJ NA TO CZEKAM BO CHOC JEST CIĘŻKO I ZNIKAD POMOCY AMI PAŃSTWA ANI KOŚCIOŁA NIE WYOBRAZAM SOBIE ZYCIA BEZ NICH
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 64
SUPER, TYLKO WATPIE W TE PRZEPROSINY OD ANIMATORKI
~ Anna
28 dni temu ocena: 86%  63
Czy prowadząc samochód mamy wybór czy zakaz. Jeśli wybór to z pewnością zginie wiele żyć. Czemu nie protestujecie o to by móc wjeżdżać na czerwonym świetle? Czemu ten zakaz respektujecie a inny wygodny byście chcieli łamać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel IV RP
28 dni temu ocena: 33%  62
Ma wybór, bo nikt go nie zmusza do zrobienia prawa jazdy.
~ sdasd
28 dni temu ocena: 27%  61
śmieszne wpisy tej idiotki o wulgaryzmach dzieciaki z przedszkoli przynoszą gorsze bluzgi ,ale wiadomo tu chodzi o to że ktoś krzyczy na pissiorów którzy podzielili naród totalnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu ocena: 100%  60
Organizatorzy widząc te tłumy, poczuli się już właścicielami Polski. W związku z tym zapomnieli, że jest to decyzja Trybunału Konstytucyjnego, który domaga się zgodności przepisów z konstytucją – tą konstytucją, którą tworzyli w 1997 roku głównie postkomuniści i w obronie której przez ostatnie sześć lat występowały wszystkie te organizacje.IM JUZ Chodzi o całkowite dopuszczenie aborcji .Gdzie są granice? Feministki kpią z polskiej tradycji. Skandaliczny transparent w centrum Warszawy: "Bóg-Honor-Aborcja" Zatraciły już swoją godność. „strajk kobiet” To strajk lezbijek i prostytutek.Zadna normalna kobieta nigdy by nie uczestniczyla w takich spedach. Lempart i Suchanow powinne odpowiedziec za zarazenia i smierc tych „kobiet”.Wszyscy kórzy wywołują pioruny otrzymają je w nadmiarze,tylko niech wtedy nie krzyczą gdzie był Bóg
~ Ola
28 dni temu ocena: 67%  59
Dzieciaki z przedsxkola? A kto ich tego uczy?
~ P.S.
28 dni temu ocena: 81%  58
Jak mozna promować takie wulgaryzmy wsrod mlodziezy i dzieci idacych na demonstracje i zarazem pracowac dla dzieci. Jedno drugiemu przeczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 57
A KTO SIE TYM PRZEJMUJE. ONE MAJA W NOSIE TO.
~ Gosc
28 dni temu ocena: 92%  56
Rodzice zrozumieja swoj blad jak juz opadna z sil i trzeba bedzie sie nimi zajac. A wtedy te dzieciaki, ktore uczestniczyly w tych demonstracjach w ramach odwdzieczenia zrobia tym rodzicom transparent gdzie bedzie napisane: w[...]***. Tak niektorzy wlasnie wychowuja swoje dzieci.
~ jojo
28 dni temu ocena: 14%  55
cała polska spiewa z nami wyp z pisiorami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 54
TAK MOWIA CI CO IM WYPRALI MÓZGI
~ Kasia
28 dni temu ocena: 82%  53
Pani Czarnecka widać po tym komentarzu , czego pani uczy przez te demonstracje, samych wulgaryzmów i nienawiści.
~ bezstronny
28 dni temu ocena: 29%  52
Nie byłem na tym marszu ale wiem że Pani Magda mieszka vis a vis Domu pomocy w Chwałkowie i na co dzień widzi tam przebywające dzieci o różnej niepełnosprawności ale trzeba tutaj dodać to że są tam dzieci których nikt nie widzi i dobrze bo można dostać wielkiej traumy po prostu rodzice z nich zrezygnowali z różnych powodów. Dodam że Pani Magda będąc małą dziewczynką miała siostrę z zespołem Downa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matka
28 dni temu ocena: 82%  51
To tym bardziej powinna wiedzieć, że każdy ma prawo do życia. Mimo swojego kalectwa, oni też czują, też mają swoje ciało, które ma prawo do życia. Ale tu nie chodzi o to prawo do pozbawiania życia dzieci chorych tylko o całkowite pozbawianie życia dziecka nienarodzonego, o całkowitą aborcję na życzenie nikt nie słyszał lewicowych postulatów. Pod przykrywką tego chce się jeszcze coś innego przepchnąć, ludzie zastanówcie się za czym wy protestujecie i to jeszcze kto do tego zachęca, osoby które ponoć zwą się pedagogami. Czyli teraz pedagogizacja będzie polegała na zachęcaniu do wulgaryzmu i pozbawiania życia. Pani Magdo wstyd propagować wśród dzieci i młodzieży takie poglądy.
~ Trs
28 dni temu ocena: 92%  50
Zapewne inaczej by Pani śpiewała gdyby któryś z Pani synów miał taką przypadłość uważam również że należy się mocno zastanowić czy te rozrubu są konieczne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu ocena: 100%  49
każdy pretekst jest dobry, aby tylko wszcząć burdy. Szkoda tylko, że wykorzystują do tego dzieci i młodzież. Takiego schamienia, takiej wulgarności, agresji i braku szacunku do innych, jaką w czasie tych strajków zaprezentowali młodzi ludzie, to chyba żadne pokolenie nie pamięta. Jeśli na tym polega wasza nowoczesność, to ja dziękuję.
~ Krobianka
28 dni temu ocena: 50%  48
Chciałam zwrócić uwage wszystkim komentującym i obwiniającym Panią animatorke . Dużo komentarzy o treści ze dzieci szły i śpiewały przekleństwa . Tylko wydaje mi się ze największa wina tu jest rodziców . Protest to raczej nie jest miejsce dla dzieci . A ktoś tym dziecia musiał pozwolić wyjść i znaleźć się tam . I pragnę zaznaczyć ze Pani animatorka była po pracy . To jakie ma poglądy i co robi po pracy nikogo nie powinno interesować .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 47
DLACZEGO NIE MAJA LUDZI INTERESOWAC POGLADY PO PRACY TEJ PANI ANIMATORKI, SKORO PRACUJE Z DZIECMI. SMIESZNA JESTES KOBIETO. CO DO DZIECI, TO PRZEPRASZAM BARDZO TO BYŁA GODZ 19, WIEC RACZEJ DZIECI NIE INFORMOWAŁY RODZICÓW ZE IDA PROTESTOWAC, TYLKO SPOTKAC SIE Z KOLEZANKAMI/ wymówki mogły byc rózne by sie pokazac na tym protescie, bo to dla nich było cos nowego, czego w krobi jeszcze nie było/ TAK ZE DO KONCA NIE OBWINIAŁA BYM RODZICÓW
~ krobianka
23 dni temu 46
CZY Z PANIA WSZYSTKO OK- CHYBA NIE
~ Xxyz
28 dni temu ocena: 83%  45
Z niej taka pani jak z koziej d...u trąba. Jej się tylko wydaje że jest mądra, a niby to po kim.
~ Rrr
28 dni temu ocena: 80%  44
Przecież o wolność walczycie. Burzyciel się że Kaczyński wam czegoś zabrania a potem mówicie że rodzic ma zabronić dzieciom wyjść...co za hipokryzja.
~ Qqwwww
28 dni temu ocena: 77%  43
Pani Czarneko nie ma Pani pojęcia co czuje taka osoba ponieważ sądzę że niestety ale w pani rodzinie nie ma takiej osoby z niepełnosprawnością dlatego też łatwo Pani przychodzi organizować takie durne manifestacje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu ocena: 100%  42
CO NA TEJ DEMONSTRACJI ROBIŁA PANI MARIA WOJTKOWIAK, KTÓRA TEZ ZAJMUJE SIE DZIECMI W SWYM PRYWATNYM PRZEDSZKOLU NA KOBYLINSKIEJ. TRUDNO ZROZUMIEC TAKIE OSOBY W SZCZEGÓLNOSCI TE KTÓRE MAJA STYCZNOSC Z DZIECMI---- ZENADA
~ MARZENA
28 dni temu ocena: 78%  41
MAGDA sprawdziłaś się w roli animatorki w 100 % bo w większości to są dzieci ,które nie mają pojęcia o co biega TY zapewne też bo słuchając Ciebie wnioskuję że nie czytałaś ustawy ZASTANAWIAM SIĘ jak może animatorka dzieci używać publicznie takich wulgaryzmów jak może tak wulgarna osoba zajmować się dziećmi jak matka bo nie wiem czy masz już wnuki może krzyczeć takie przekleństwa i być z tego dumna wreszcie JAK SPOJRZYSZ W OCZY TYM WSZYSTKIM NIEPELNOSPRAWNYM DLA KTÓRYCH ROBILAŚ ZAJĘCIA WSTYD MAGDA SWOJĄ POSTAWĄ UPOKORZYŁAS ICH ,ALE CO TAM ONI SĄ GLUPI I NIE ROZUMEJĄ PRAWDA ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 40
SUPER KOMENTARZ. ZGADZAM SIE Z PANIA PANI MARZENO
~ Też MATKA
27 dni temu ocena: 50%  39
Nie rozumiem dlaczego wszyscy hejtujecie P. Magdę, ona nie była jedyną organizatorką ale miała odwagę wziąć megafon.... czy Ona krzyczała wulgaryzmy?NIE.czy nawoływała dzieci do marszu???NIE..to nie było spotkanie z animatorem...kto tym dzieciom pozwolił w tym uczestniczyć???ja myślę, że rodzice i teraz za to co wynoszą z domu obwiniacie P. Magdę???kto tu się powinien wstydzić??!!! To nie było skierowane przeciwko ludziom z niepełnosprawnością ....tu najbardziej chodzi o wady letalne..o uszkodzone płody czasem w skutek długotrwałego brania leków...nie o ludzi z ZD...z takimi ludźmi Magda ma bardzo dobry kontakt i naprawdę nie ma za co się wstydzić ....a ilu z Was widząc osobę z ZD ucieka na drugą stronę ulicy??? A Wasze dzieci śmieją się z nich i odtrącają ????Magda nie ucieka....I NAJWAZNIEJSZE z ust P. Magdy nie padły słowa "walczymy o prawo do legalnej aborcji" NIE.... padły słowa "WALCZĘ O WOLNOŚĆ WYBORU" I oby żadna z Was nigdy nie musiała stanąć przed takim wyborem.
~ Beata
28 dni temu ocena: 85%  38
Dlaczego w tej demonstracji tyle nienawisci bylo? Szok!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu ocena: 100%  37
WZIEŁY WZÓR OD LEMPART, BO U NIEJ BLUZNIERSTWA NA PORZADKU DZIENNYM I TAK TEZ NA DEMONSTRACJACH. PROSZE POCZYTAC https://wprawo.pl/bezcen-kupil...
~ Matka
29 dni temu ocena: 77%  36
A mialo byc bez wulgaryzmow i bez agresji a wyszlo inaczej. Skandowanie i krzyczenie w obrzydliwy sposob razem z dziecmi i mlodzieza bylo nie na miejsu. Brak slow.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia
29 dni temu ocena: 33%  35
Dziewczyny uważajcie na siebie, wy walczycie pokojowo ale grupy inne się podszywają pod was a potem wszystko na niewinne kobiety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 34
AKURAT- CO ZA BZDURY
~ Ej
29 dni temu ocena: 67%  33
Niewinne? Jak siejesz burze zbierasz wiatr
~ Hh
29 dni temu ocena: 21%  32
Wczoraj na konferencji prasowej dziennikarka zadała pytanie starym babą z pissu . Chciałabym usłyszeć od pań taką jasną deklarację, czy wszystkie panie, jak tutaj stoicie, uważacie, że rzeczywiście kobieta, która wie już, że w jej ciele rozwija się płód, który nie ma mózgu, nie ma serca, powinna go urodzić i powinno ją państwo do tego zmuszać? Po usłyszeniu pytania te stare kwoki coś zacząłby kwakac i szybko śpir....ły ze sceny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ No sory
29 dni temu ocena: 79%  31
Stare kwoki i starym babom no wychodzi na jaw twoje myślenie czyli kolejna akcja wolność do eutanazji? Po co nam chore dzieci po co nam starzy ludzie wolność kto kogo zabije ten przezyje
~ ***** ***
29 dni temu ocena: 21%  30
Widać że mamy do czynienia z wieśniakami i zacofaniem społecznym. Nic nie interesuje Was to że wasze córki będą zaraz rodzic zniekształcone potwory. Hejtują to pewnie sami krobianie którzy lecą na zawołanie proboszcza i nie wiedzą ile już mu sypać ja tace. Nigdy z Krobi nie wyszli i nic poza nią nie widzieli. W końcu Krobia w znacznej mierze głosowała na PiS wiec oczywistym jest że na marszu się nie pojawią a żeby połechtać swoje ego piszą te bzdetne komentarze. Gdyby wam ksiądz kazał skakać do fosy pewnie byście to zrobili. Krobia - zacofane społeczeństwo wierzące w PiS i klechę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 29
MÓZG CI WYPRALI DOKŁADNIE
~ Nie oceniaj
28 dni temu ocena: 78%  28
Może ty też jesteś w ocenie innych potworem i na zawołanie czarneckiej itp czy wielgusowej lecisz skakać do fosy? Albo niszczyć kościoły kościół to nie tylko budynek a Czarnecka niech ci da tą pseudo wolność zapytaj czy uwzględnia reklamację nie od dziś ludzie cyrografy podpisywali jak na tym wyszli to popytaj
~ Pss
29 dni temu ocena: 89%  27
P S. Hipokryci wyszli na ulice. Dziś skrobanka jutro ślub w białej sukni, chrzest, pierwsza komunia to wszyskto w kościele, którego doktryn nie znacie albo nie rozumiecie. Proboszcz winien was z kościoła mówiąc waszym językiem wy...lić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krobianka
23 dni temu 26
CHCIAŁABYM ZAPYTAC TA PANIA ANIMATORKE , CZY PODDAŁA BY SIE ABORCJI, BO TERAZ TO JUZ IM CHODZI O ABORCJE NA ZYCZENIE I TO LEGALNIE NA NFZ BEZPŁATNIE. CO Z NICH ZA MATKI !!!!
~ xyz5
29 dni temu ocena: 88%  25
zgadza sie... po co to? do pokazu jak ja chrzescijaka?! jak wam zle z kościolem to idzcie do pracodawcy i powiedzcie ze swieta koscielne was nie interesuja i chcecie w te dni isc do pracy... ale nie w swieta Bozego Narodzenia rowniez trzeba bedzie choinke ustawic bo to duze wydarzenie w zyciu katolika i trzeba pokazac jaka ja katoliczka... i znowu na pokaz... mowie jedno a robie drugie... ludzka glupota nie zna granic... P.S popieram protest bo kazdy ma prawo do tego ale nie rozumiem jezyka nienawisci na kosciol i malowanie zabytkow. Kij ma dwa konce.
~ Ks
29 dni temu ocena: 92%  24
Dziś aborcja, jutro eutanazja. Rodzice którzy puścili swoje dzieci na ten seans nienawiści niech się za kilkadziesiąt lat nie zdziwią, że ich dzieci w imię "wolności wyboru", "usuną niepotrzebne" osoby dla swojej wygody. Wtedy będzie za późno.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick
29 dni temu ocena: 88%  23
Życie Gostynia a wy jestescie organizatorem tych protestów? Cały czas informujące gdzie protest?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rrr
29 dni temu ocena: 75%  22
To ta gazeta była prowokatorem i podjudzaczem protestów
~ zenon
29 dni temu ocena: 62%  21
a gdzie jest pan Kulak,nie widac i nie slychac !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Woman
29 dni temu ocena: 33%  20
Gdzie jest Marcinkowski ? Na zachrystii?
~ Jas
29 dni temu ocena: 71%  19
Ludzie ale tu chodzi o legalną aborcję na NFZ, powiedziały to wyraźnie organizatorki na konferencji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kobieta
27 dni temu ocena: 50%  18
dostęp do legalnej aborcji ratuje życia
~ Rrr
29 dni temu ocena: 60%  17
Dodajmy że organizatorki powiedziały że chodzi o legalną aborcję na życzenie
~ Rtryru
29 dni temu ocena: 90%  16
Pani Czarnecko czy według Pani człowiek z niepełnosprawnością obojętnie w jakim stopniu nie ma prawa do szczęśliwego życia jestem ciekaw jak by się Pani czuła na miejscu takiej osoby więc proszę się opanować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiało
29 dni temu ocena: 91%  15
Czarnecka i nie tylko może byście się spotkały z ludźmi i dziećmi chorymi np na zespół downa i wytłumaczyły im prosto w oczy dlaczego chcecie aby można było ich zabijać zgodnie z prawem. Nie zasluzyli tak jak wy na to by żyć?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FAN
29 dni temu ocena: 83%  14
Popieram strajk, popieram wyjście na ulicę, popieram bunt. Nie popieram lansowania się tym sposobem. Organizacja tylko po to by zaistnieć, żeby był wywiadzik w lokalnej prasie, żeby ludzie widzieli- ale jestem społecznicą... Używanie swojego wizerunku w takiej sprawie do promowania protestu jest nie na miejscu. Wiele osób, gdy dowiedziało się kto to organizuje- nie poszło. Ogólnie protest słaby, odbębniony, bez emocji, atmosfera jak na przemarszu dla dzieci, w których się organizatorka specjalizuje... Szkoda....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ble
29 dni temu ocena: 82%  13
Treść komentarza została zablokowana z powodu naruszenia regulaminu serwisu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aldi
29 dni temu ocena: 88%  12
Czekamy na falę zachorowań. Organizatorki będzie stać na to, aby na pogrzebach zmarłych przeprosić czy tam też będziecie do żałobników krzyczeć "wypierda..ć"? Czy chęć zaistnienia jest ważniejsza, a pojęcia takie jak sumienie, odpowiedzialność, uczciwość są wam całkowicie obce?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UUUU
29 dni temu ocena: 82%  11
NIE AKCEPTUJE FORMY TAKIEGO PROTESTU GDZIE SĄ WULGARYZMY .NISZCZENIE KOŚCIOŁÓW I POMNIKÓW PROFANACJA KOŚCIOŁA I NAWOŁYWANIA DO TEGO .JESTEM ZA REFERENDUM I EWENTUALNEGO BĄDŹ NIE POWROTU PRAWA DO ABORCJI W FORMIE JAK BYŁA PRZED OGŁOSZENIEM PRZEZ TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY !PRZECIW JESTEM CAŁKOWITEJ ABORCJI I TO BEZ DYSKUSYJNIE!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
29 dni temu ocena: 33%  10
Myślę że za dużo polityków chce na tym zbić swoje a co robią grupy mężczyzn w glanach dzisiaj koło kościoła farnego. To oni z tłumu wykrzykują i są huliganami. A potem na biedne kobiety. Co będzie dziś to nie wiem?
~ Kaczor
29 dni temu ocena: 7%  9
Idź się leczyć. Po drodze wypnij się księdzu.
~ Sade
29 dni temu ocena: 89%  8
Widziałem jak szli. 90% to były niczego nieświadome dzieciaki. Tłum skandujący "wypierda***" i "jeb** PiS". Na czele oszołomy, które liczą że coś na tym ugrają. Najzabawniejsza jest pewna osoba, która jeszcze miesiąc temu na Faceooku skamlała jaki to Covid jest straszny, błagała żeby przestrzegać obostrzeń i jak bardzo należy jej wpółczuć. Teraz jednak mobilizuje tłum, bo nieprzestrzegania żadnych zasad i ograniczeń - żeby jak najwięcej się mogli pozarażać. Nazwanie tego inaczej niż skrajnym cynizmem i głupotą to nic nie powiedzieć. Są zdjęcia, nagrania, prowodyrzy na Facebooku się sami przechwalają - mam nadzieję, że prokuratura za złamanie przepisów pandemicznych i narażenie tak dużej ilości osób na zagrożenie, pociągnie te szemrane persony do odpowiedzialności. Posiedzią parę lat to może zmądrzeją.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kaczor
29 dni temu ocena: 0%  7
Oszołomem jesteś ty. Już idź do kościoła żeby ci miejsce nie ostygło.
~ RERT
29 dni temu ocena: 35%  6
BYŁ KOMPROMIS TYLE LAT ALE KACZOR MUSIAŁ WSZYSTKO ZEPSUĆ ! ALE MOMENT SOBIE NATO WYBRAŁ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alicja
29 dni temu ocena: 86%  5
I dlatego teraz można pozwolić dzieciom bluzgać drugiego człowieka swobodnie, czyli nauczyciela, którego nie lubią mogą swobodnie bluzga. Fajnie, bo przecież mamy taką możliwość nie zgadzać się z nauczycielem i jak coś to dorośli nam pokazali, że można
~ Kobieta
29 dni temu ocena: 88%  4
Przecież kobiety lewicy już się wypowiedziały, że nie tylko im chodzi o aborcję eugeniczną, ale możliwość aborcji całkowitej czyli taką na życzenie nie chce dziecka to go się szybko pozbędę i nie ważne czy chore czy zdrowe. Czyli w Krobi też się chce mieć możliwość zabicia każdego dziecka, skoro demonstrują.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matka
29 dni temu ocena: 87%  3
Jest to smutne, że pod przykrywką dobra kobiet wciąga się dzieci w propagandowe demonstracje, te dzieci w ogóle tego nie rozumieją tylko bezmyślnie powtarzają bardzo brzydkie slogany "jeb... PiS". Pani Magdo propagowanie wśród dzieci takich przekleństw, czy to jest pedagogiczne? A nie mówiąc o widocznych nauczycielach popierających takie akcje z takimi brzydkimi słowami. Czego teraz uczy się dzieci, nienawiści wielkiej nienawiści. Dzieci te wyszły, bo nie mają innej rozrywki w dobie wirusa, a tu swobodnie było wolno sobie pokrzyczeć i to takie brzydkie słowa i dorośli nie wyzywali i nie zwracali uwagi. Wstyd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ble
29 dni temu ocena: 88%  2
Kasia67 pustak jesteś a gdzie wolność i prawo życia tych chorych dzieci mają być bezkarnie mordowane bo na wakacje przez nie polecisz?
~ kasia67
29 dni temu ocena: 19%  1
wiekszość tych dzieci, łacznie z twoimi zna dużo gorsze przeklęństwa, a przecież nie o język tu chodzi, chodzi o prawo do wolności przekonań