Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wszystko zagrało idealnie. Kolejne trzy punkty Krobianki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 13 dni temu    17.10.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Iskra Szydłowo 4 : 1Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Iskra Szydłowo 4 : 1 fot. S. Hajduk

Po raz pierwszy w bieżącym sezonie Pinsel-Peter Krobianka Krobia zdobyła trzy punkty w drugim kolejnym meczu. W spotkaniu bez udziału publiczności drużyna Dariusza Wiśniewicza pokonała Iskrę Szydłowo 4 : 1. 

R E K L A M ABolsius

Gospodarze już w pierwszej połowie wypracowali sobie solidną zaliczkę w pojedynku z czołowym zespołem czwartej ligi. W 32. minucie Pinsel-Peter Krobianka objęła prowadzenie po strzale Fryderyka Kokota. Iskra dwie minuty później doprowadziła do remisu z rzutu karnego, jednak to w żaden sposób nie załamało gospodarzy. W 39. minucie po zagraniu Miłosza Urbańskiego i strzale Marcina Masełkowskiego zespół Dariusza Wiśniewicza znów prowadził. Tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Miłosz Urbański i gospodarze mieli już przewagę dwóch goli. W drugiej połowie Pinsel-Peter Krobianka kontrolowała sytuację na boisku. Tomasz Demsbki wybronił dwa groźne strzały przyjezdnych, natomiast piłkarze Krobianki mogli zdobyć jeszcze pięć goli. Tylko raz udało się pokonać Jonasza Górznego. Zrobił to w doliczonym czasie gry Mateusz Górkowski. Już w Kórniku zawodnicy zagrali bardzo zdyscyplinowanie. Dzisiaj ponownie starali się realizować założenia, które w poprzednim meczu zdały egzamin. Prowadziliśmy po pierwszej połowie 3 : 1. Po przerwie nastawiliśmy się na kontrę. Jedną wykorzystaliśmy. Zagraliśmy z tyłu odpowiedzialnie i konsekwentnie. Tomek wybronił dwie trudne piłki. Wszystko zagrało idealnie. Serce i zaangażowanie było dzisiaj na pierwszym miejscu. Mądra gra i organizacja była kluczem do sukcesu - podsumował trener Dariusz Wiśniewicz. Po drugim z rzędu zwycięstwie Pinsel-Peter Krobianka Krobia awansowała na 15. miejsce w tabeli czwartej ligi. 

Puchar nie dla KA 4 resPect.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Iskra Szydłowo 4 : 1 (3 : 1)
1 : 0 - Fryderyk Kokot (32')
1 : 1 - z rzutu karnego (34')
2 : 1 - Marcin Masełkowski (39')
3 : 1 - Miłosz Urbański - z rzutu karnego (45')
4 : 1 - Mateusz Górkowski (90+3)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Sarbinowski, Brodziak, Pospiech, Kokot (81' Szumny), Tonkiewicz (80' Łuczak), Gembiak, Górkowski, M. Urbański (90' Szymanowski), Joachim Knapp (88' Szpurka), Masełkowski

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!