Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zainaugurowali studniówkowy sezon. Bawią się w pałacu

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    11.01.2019
Anna Twardowska
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A
 Studniówka 2019 ZSOiZ w Pogorzeli Studniówka 2019 ZSOiZ w Pogorzeli  fot. A. Twardowska

Trwa bal studniówkowy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. - To będzie najlepsza studniówka – zapewniali uczniowie tuż przed oficjalnym rozpoczęciem. Na imprezie bawią się uczniowie liceum, technikum informatycznego oraz słuchacze liceum dla dorosłych (łącznie 31 uczniów).

O godzinie 18.00 rozbrzmiały pierwsze takty poloneza. Tym bardziej wyjątkowe, bo tegoroczny bal odbywa się w murach Pałacu w Orli (Koźmin Wielkopolski). Zaskoczony odświętnym i tak pięknym wyglądem swoich uczniów dyrektor Jarosław Adamczak, otworzył imprezę zwracając uwagę, że rozpoczynają kolejny i jeden z ważniejszych etapów w swoim życiu.

- Niedługo matura, egzaminy, (…) ale dzisiaj jest czas balowania, świętowania, więc życzę wam, abyście zapomnieli o troskach, a skupili się dziś na szaleństwie – powiedział J. Adamczak.

Młodzież obiecała zdać dzisiaj inny egzamin – zabawy w miłej i kulturalnej atmosferze. Uczniowie podziękowali dyrekcji i gronu pedagogicznemu za ciepły uśmiech, rodzinną atmosferę i olbrzymie porcje przekazywanej przez te lata wiedzy, a rodzicom za opiekę i wsparcie. Wznieśli symboliczny toast.

Wychowawczynie Agnieszka Wolniak oraz Arleta Pęcak z dumą spoglądały na swoje klasy. Zapewniały, że każdy z uczniów, z radością bierze udział w dzisiejszym balu.

- To dla nich wyjątkowa uroczystość, dlatego w pełni się w nią zaangażowali i przeżywają całe to wydarzenie. Mają do tego piękne miejsce, sami je wyszukali i pięknie się w nie wkomponowali – mówiły nauczycielki.

W rozmowie z naszym portalem, swoim uczniom życzyły 100% na maturze, znalezienia wymarzonego kierunku studiów, a na dzisiejszy wieczór szampańskiej zabawy. Tego samego zdania byli sami zainteresowani i tego właśnie im życzymy. Bawcie się wyśmienicie! 

W ubiegłym roku uczniowie pogorzelskiego zespołu szkół świętowali jako ostatni (zobacz zdjęcia TUTAJ), natomiast w tym zainaugurowali sezon studniówek w powiecie gostyńskim. Jutro poloneza zatańczą uczniowie krobskiego zespołu szkół i gostyńskiego "ogólniaka".

TUTAJ ZOBACZ, jak na tegorocznej studniówce bawiła się młodzież z gostyńskiego liceum

Zobacz także, jak wypadają gostyńskie szkoły w rankingu? 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (12)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Do gostyniankk
  ponad rok temu ocena: 50%  12
  No właśnie o to chodzi, żeby polonez był na galowo, a w kiecki jak na wesele można się przebrać po części oficjalnej. I byłoby okey.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MM
  ponad rok temu ocena: 67%  11
  Bo w Gostyniu panuje cały czas w tej szkole średniowiecze. Popatrz na inne szkoły np. Krobię i też super sukienki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kreator (mody)
  ponad rok temu ocena: 40%  10
  Popatrzcie na Gostyń! Białe bluzki i czarne kiecki, i zero komentarzy na temat ,,kreacji''. Wniosek? Nasuwa się sam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gostynianka
  ponad rok temu ocena: 33%  9
  Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem, to się dowiesz, że po Polonezie przebrali się też w kolorowe stroje.
  ~ Basia
  ponad rok temu ocena: 78%  8
  Dziewczyny wyglądacie pięknie. I w czerwonych i w czarnych i innych kreacjach. Przeglądając wszystkie zdjęcie u żadnej nie zauważyłam dekoltu do pasa, więc nie czytajcie komentarzy zazdrosnych osób.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Grzegorz
  ponad rok temu ocena: 88%  7
  Czerń nie musi być żałobna, może mieć również eleganckie i uroczyste wydanie, ze srebrnymi dodatkami, jako kolor galowy. Jest jeszcze granat.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xyz
  ponad rok temu ocena: 38%  6
  No pewnie, sama czerń i wygląd STYPY gotowy.Niech się ubierają, jak im pasuje i bobrze się bawią.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pytanie
  ponad rok temu ocena: 75%  5
  Każdy niech się ubiera w co chce? To znaczy, że na studniówkę można iść w bikini?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obiektywny
  ponad rok temu ocena: 47%  4
  A ja się zgadzam w 100 % z Ewą. Studniówka to nie wiejskie wesele ani dyskoteka. No i te dekolty do pasa! Na tę okazję odpowiednia jest CZERŃ. Panie nauczycielki dają najlepszy przykład.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  ponad rok temu ocena: 42%  3
  Każdy ma prawo sam decydować o swoim ubiorze, cieszmy się ich imprezą, zamaist krytykować. Pozdrowienia dla studniówkowiczow
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ewa
  ponad rok temu ocena: 61%  2
  Szkoda że te młode dziewczyny nie mają w domu luster. Zamiast ciemnych klasycznych sukienek dobranych do okazji a okazja nie byle jaka bo to STUDNIÓWKA. Coś co się zdaża raz w życiu i można sobie darować wiejskie czerwienie czy róże. A jeszcze te kolory jak wszem wiadomo dodają kilogramów. No masakra. Dlaczego tak jest że te ładne zgrabne dziewczyny potrafią ubrać się skromnie i stosownie a te [...] robią z siebie jeszcze większe. Przecież taka czerwień robi z nich .......
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  ponad rok temu ocena: 31%  1
  Kochana Ewo, spójrz w lustro, następnie komentuj i krytykuj innych ! Pozdrawiam Bardzo Serdecznie i Życzę dużo zdrowia :)