Zjednoczeni nie wykorzystali ostatniej okazji

Zjednoczeni nie wykorzystali ostatniej okazji - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki rozegrali dzisiaj ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Drużyna Dariusza Olejniczaka nie wykorzystała ostatniej okazji do zdobycia trzech punktów. Zjednoczeni ulegli GKS-owi Jaraczewo 1 : 2.

W zaległym spotkaniu 13. kolejki o mistrzostwo piątej grupy klasy okręgowej Zjednoczeni Pudliszki podejmowali GKS Jaraczewo. Gospodarze w rundzie jesiennej nie odnotowali jeszcze zwycięstwa i była to dla nich ostatnia okazja na zdobycie kompletu punktów. Pierwsza połowa niedzielnego spotkania zakończyła się prowadzeniem Zjednoczonych. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki przeciwnika skierował Wojciech Dudka. Druga część spotkania nie ułożyła się po myśli miejscowej drużyny. W 72. minucie goście doprowadzili do remisu, a trzy minuty później już prowadzili. Gospodarze mieli jedną sytuację na uratowanie punktu. Z dogodnej pozycji Michał Płoszajczak trafił w bramkarza drużyny gości. W zakończonej rundzie jesiennej Zjednoczeni zdobyli pięć punktów i zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie.

Zjednoczeni Pudliszki – GKS Jaraczewo 1 : 2 (1 : 0)
1 : 0 – Wojciech Dudka (27’)
1 : 1 – (72’)
1 : 2 – (75’)
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Kaczmarek, Kołcz, Głoskiewicz (66’ Krystkowiak), Gościański (70’ Cieplik), Józefiak, Pajkert, Sobierajski (80’ Jabłoński), Perdon, J. Pazoła (60’ Płoszajczak), Dudka