Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dom wypełniony gazem. Wewnątrz półprzytomna kobieta

› Społeczeństwo ponad rok temu    6.11.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Przed południem, w domu przy ul. Górnej w Gostyniu stwierdzono zatrucie gazemPrzed południem, w domu przy ul. Górnej w Gostyniu stwierdzono zatrucie gazem fot. A. Fajczyk

Pogotowie gazowe, ratownicy medyczni, straż pożarna i policja - te służby pracowały na prywatnej posesji w Gostyniu, gdzie stwierdzono zatrucie gazem.

ZOBACZ, kto pomógł staruszce, która opadła z sił i złamała nogę?

Wezwanie otrzymał dyżurny gostyńskiej straży pożarnej dziś, około godz. 11.40. - Zgłaszający alarmował, że w domu jednorodzinnym przy ul. Górnej w Gostyniu bardzo mocno czuć gazem - poinformował kapitan Marcin Nyczka, rzecznik prasowy straży pożarnej. Jednocześnie wezwano też karetkę pogotowia, gdyż w dość dużym budynku wypełnionym gazem przebywała kobieta. Na miejsce dyżurny zadysponował trzy zastępy straży pożarnej. Kiedy strażacy dotarli na ul. Górną, zastali tam półprzytomną kobietę w wieku ok. 50 lat.

- Mieszkańcy, którzy tutaj przyjechali, wyciągnęli ją na zewnątrz. Kobieta powoli traciła z nami kontakt, dowiedzieliśmy się że przebywała wewnątrz około dwóch godzin - mówił rzecznik prasowy straży pożarnej. Mieszkankę domu, zatrutą gazem, karetka pogotowia zabrała do szpitala.

O albumie samorządu powiatowego, który drażni


Jak informują strażacy, zaniepokoił ich fakt, że wewnątrz bardzo dużego domu - na parterze i w piwnicy - wciąż bardzo mocno było czuć gazem,urządzenia pomiarowe wskazywały bardzo duże stężenie.

- Trudno było stwierdzić, jaka mogła być przyczyna ulatniania się. Pierwsze podejrzenie to nieszczelność urządzeń lub całej instalacji - poinformował rzecznik prasowy straży pożarnej. - Wezwaliśmy pogotowie gazowe. Zależało nam, aby fachowcy ustalili przyczynę ulatniania się gazu - dodał.

Po kilkudziesięciu minutach sprawdzania, gazownicy wstępnie stwierdzili, że urządzenia i instalacja gazowa są szczelne. Na miejsce zdarzenia dotarła też policja, która ustala okoliczności zatrucia gazem.

[AKTUALIZACJA godz. 15.00]

Nieoficjalnie mówiło się, że w tym przypadku pod uwagę brana jest też próba samobójcza. Gostyńska policja nie potwierdza jednak tych informacji. - Nie rozpatrujemy tej interwencji w tym zakresie, absolutnie - powiedziała Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ¤₪៛₪¤₹₪Ω
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Nieoficjalnie mówiło sie że"p.redaktor"AF........... Nieoficjalnie w Gostyniu mówi się wiele rzeczy. p.AF tez by nie chciała na forum przeczytać co się NIEOFICJALNIE o niej mówi.Jesteście okropni. Pamiętajcie że każdy kij ma dwa końce. .....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji