Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Dostawczakiem uderzył w osobówkę

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    6.12.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Do zdarzenia doszło przy stacji paliwGostyń. Do zdarzenia doszło przy stacji paliw fot. Bogdan Bujak

Prawdopodobnie nieuwaga jednego z kierujących była przyczyną zderzenia samochodu dostawczego z osobowym, do którego doszło na Placu Karola Marcinkowskiego w Gostyniu w dzisiejsze przedpołudnie. Jak relacjonuje kierowca audi 80, które brało udział w zdarzeniu, przez pewien czas poruszał się on równolegle z dostawczym mercedesem.

R E K L A M A

- Wyjeżdżaliśmy z tej samej drogi, z boku spod apteki, od strony banku WBK tylko, że ten pan zjechał na prawy pas, a ja jechałem lewym. On później zjeżdżał znowu na lewy, bo chciał zjechać na stację paliw i zajechał mi drogę. Tak po mojemu wyglądało, jakby on planował wjechać na stację pod zakaz - mówi kierujący „osobówką”. W efekcie doszło do zderzenia i uszkodzenia audi oraz mercedesa.

Przybyły na miejsce zdarzenia patrol policji, po zapoznaniu się z sytuacją stwierdził, że rzeczywiście winę za całe zdarzenie ponosi kierowca „dostawczaka”.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes, podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu tym pasem, kierowcy pojazdu marki Audi 80, w wyniku czego doprowadził do bocznego zderzenia tych pojazdów - wyjaśnia sierżant Katarzyna Ptak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Żadnemu z kierujących, ani prowadzącemu audi mieszkańcowi powiatu gostyńskiego, ani mieszkańcowi powiatu grudziądzkiego jadącemu mercedesem nic się nie stało. Mężczyźni byli trzeźwi.

Czytaj także: o kilkukilometrowym zanieczyszczeniu na drodze, które zagrażało kierowcom oraz poszukiwaniach 14-letniej Patrycji, która wyszła z domu i zaginęła

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A