Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dzieci zachwyciły jurorów swoim śpiewem

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    15.05.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Scenę kina przejęły na kilka godzin przedszkolakiKrobia. Scenę kina przejęły na kilka godzin przedszkolaki fot. Bogdan Bujak

Dwadzieścioro siedmioro młodych artystów z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Krobia, Gostyń, Borek, Pępowo i Poniec wzięło udział w XV Powiatowym Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Śpiewamy piosenki ludowe”. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek, a dla najlepszych były wyróżnienia i nagrody główne.

R E K L A M A

– Mieliśmy dwa pierwsze, dwa drugie i dwa trzecie miejsca, bo (...) był tak wyrównany poziom – wyjaśnia Agnieszka Wujek dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, które wraz z Przedszkolem Samorządowym „Pod Świerkami” w Krobi organizowało wydarzenie muzyczne.

W skład jury oceniające występy dzieci weszli: dyrygentka Agnieszka Szymkowiak, muzyk Krzysztof Polowczyk oraz śpiewaczka Anna Chuda, którzy oceniali poczucie rytmu małych wykonawców, czystość wykonywanych utworów czy ogólny wyraz artystyczny. 

Co dostaniesz, gdy kupisz "Życie Gostynia" i zjawisz się z nim w naszej redakcji?

Jak ma wyglądać Krobia po rewitalizacji?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ XXL
  8 miesięcy temu 2
  POWINNA BYĆ W KONKURSIE UWZGLĘDNIONA ROZPIĘTOŚĆ WIEKOWA , BO INACZEJ ŚPIEWA DZIECKO 3-LETNIE, A INACZEJ SIEDMIOLETNIE.W PRZECIWNYM RAZIE POWINIEN TO BYĆ TYLKO PRZEGLĄD.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ barba
  8 miesięcy temu 1
  TROCHĘ NIESMAKU W OCENIE DZIECI. ZAWSZE W KONKURSACH MIEJSCA PIERWSZE ZAJMUJĄ DZIECI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W KROBI I PUDLISZKACH RESZTA CHOCIAŻBY NIE WIEM JAK SIĘ STARAŁA NIE MA ŻADNYCH SZANS.KOMISJA POWINNA BYĆ NEUTRALNA NIE ZWIĄZANA Z KROBIĄ. BO WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A