Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dziecko z urazem głowy pozostaje w szpitalu

› Wypadki 3 miesiące temu    10.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Borek Wlkp. Potrącenie kilkuletniego chłopca na ul. Powstańców Wlkp.Borek Wlkp. Potrącenie kilkuletniego chłopca na ul. Powstańców Wlkp. fot. A. Fajczyk

Kilkuletni chłopiec pozostanie na obserwacji i dalszych badaniach w gostyńskim szpitalu. Tak zdecydowali lekarze po tym, jak dziecko zostało potrącone przez samochód osobowy opel corsa, kiedy z mamą próbowało przejść przez jezdnię.

Do zdarzenia doszło dziś, około godz. 18.00, przy przejściu dla pieszych na ul. Powstańców Wlkp. w Borku. Trzyletni chłopiec najprawdopodobniej szedł chodnikiem wraz z mamą, miał rowerek. W pewnym momencie spacerowicze zdecydowali się na przejście przez jezdnię, mama zsadziła go z rowerka i chłopiec wszedł na jezdnię. - Jeden samochód, taki dostawczy zdążył się zatrzymać przed „pasami”, drugi - jadący w przeciwną stronę - był bardziej rozpędzony i potrącił chłopca - opowiadali świadkowie wypadku.

Na miejscu zdarzenia szybko zjawiła się karetka pogotowia i ratownicy medyczni. Dziecko było badane, po czym zdecydowano, że zostanie przewiezione ambulansem do szpitala w Gostyniu. Stwierdzono ogólne potłuczenia i uraz głowy.

Policjanci, którzy sprawdzają okoliczności zdarzenia, ustalili, że kierowca osobowego opla był trzeźwy. Tłumaczył, że się zamyślił, zagapił i nie zauważył dziecka na jezdni.

O zbożu wysypanym pod prokuraturą i kancelarią komorniczą w Gostyniu - KLIK

Podziękowania dla bohaterów - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kierowca mieszkaniec
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  W Gostyniu to samo naprzejsciach nie da się przejść bo nawet straż miejska się nie zatrzymuje policjanci chyba na urlopach bo wg ich nie widać moze Gdzieś śpią jak nie chodzą pieszo to mają gdzie za co płacimy podatki? kamery w mieście nie działają jak stanie się coś poważnego no cyrk
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji