Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jeden uszkodzony, drugi spalony [AKTUALIZACJA]

› Wypadki 5 miesięcy temu    24.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń - Gola. Na krajowej Gostyń - Gola. Na krajowej "dwunastce" doszło do kolizji fot. A. Fajczyk

Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś na drodze krajowej numer 12, około godz. 16.40, na odcinku między Gostyniem a Golą. Kierowca seata i fiata jechali w kierunku Gostynia.

Na równoległym pasie ruchu, w przeciwnym kierunku jechała maszyna rolnicza, którą starały się ominąć jadące za nią samochody.

Aby im to ułatwić, aby mogli przejechać, kierowca z fiata zahamował, dość mocno naciskając pedał hamulca. Nie zauważył tego kierowca, jadącego za fiatem seata. W ten sposób doprowadził do tylnego zderzenia.

Doszło do stłuczki, w której uszkodzone zostały tylko samochody, jednak droga krajowa nie była zablokowana. Nie było osób poszkodowanych. 

Pracujący na miejscu funkcjonariusze gostyńskiej „drogówki” ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

[AKTUALIZACJA godz. 22.00]

Parafianie z Pępowa przeżywają dziś peregrynację kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W czasie związanych z tym uroczystości (ok. godz. 20.00) strażacy OSP Pępowo gasili komorę silnika w ciężarowym samochodzie.

Druhowie z jednostki sami zauważyli dym wydobywający się spod maski jednego z pojazdów. - Było to silne zadymienie. Strażacy podjęli szybką interwencję, polali to miejsce wodą, aby nie pojawił się ogień - wyjaśnił dyżurny komendy powiatowej PSP w Gostyniu. 
 

O śmiertelnym wypadku w gospodarstwie rolnym - KLIK

O nocnym pożarze stogu w Nieparcie - TUTAJ

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!