Kania nie dała rady czwartoligowcowi

Kania nie dała rady czwartoligowcowi - Zdjęcie główne

Porażką zakończył się drugi sparing Kani Gostyń. Czwartaligowa Orla Wąsosz pokonała drużynę Grzegorza Wosiaka 2 : 0.

Zespół z Gostynia lepiej zaprezentował się w pierwszej połowie spotkania. Goście wypracowali sobie dwie sytaucje bramkowe, jednak ich nie wykorzystali. Orla natomiast wykazała się bardzo dobrą skutecznością i już pierwsza groźniejsza akcja zakończyła się bramką. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli prowadzenie po stałym fragmencie gry. - Zabrakło nam dzisiaj z przodu jakości, bo sytuacje do zdobycia goli były. Okazje do strzelenia bramek mieli Szkudlarek i Gendera. Piłka odbijała się też od poprzeczki i słupka bramki gospodarzy. Gole można powiedzieć, że straciliśmy "z niczego" - stwierdził po meczu trener Kani Gostyń Grzegorz Wosiak. W kolejnym tygodniu letniego okresu przygotowawczego Kania Gostyń ma zaplanowane dwa mecze kontrolne. W środę z Białym Orłem Koźmin Wlkp. i w sobotę z TPS Winogrady.

Orla Wąsosz - Kania Gostyń 2 : 0
Kania: J. Krzyżostaniak – Fechner, D. Krzyżostaniak, Maćkowski, Dudka, Ł. Hajduk, Wachowski, Gendera, Szkudlarek, Danielczak, Sz. Olejniczak oraz Nowak, Lada, D. Jędryczka, K. Pakosz, S. Pakosz, J. Bzdenga i Stachowiak