Korona znalazła pogromcę. W Krobi

Korona znalazła pogromcę. W Krobi - Zdjęcie główne

Goście nie zagrali w sobotę w optymalnym składzie. Mimo osłabienia przyjezdni zamierzali uzyskać w Krobi korzystny wynik. Nie udało im się. Gospodarze prowadzili do przerwy 1 : 0. Krótko po zmianie stron Krystian Jędryczka podwyższył prowadzenie miejscowych. Reakcja gości była doskonała, bo Norbert Konieczny zdobył bramkę kontaktową minutę później. Kwadrans przed końcem spotkania ponownie trafił Krystian Jędryczka, tym razem z rzutu karnego. Lider leszczyńskiej klasy okręgowej "złapał jeszcze kontakt", ale do wyrównania nie zdołał doprowadzić.

Krobianka Krobia - Korona Piaski 3 : 2 (1 : 0)

1 : 0 - Tomasz Szumny (25')

2 : 0 - Krystian Jędryczka (51')

2 : 1 - Norbert Konieczny (52')

3 : 1 - Krystian Jędryczka - z rzutu karnego (75')

3 : 2 - Marcin Wojciechowski (85')

Krobianka: Cebulski - Mikołajczak, M. Naskręt, Szumny, Tomczak, J. Kędziora (83' Lada), Kluczyk, M. Urbański, Chwaliszewski, J. Urbański (85' Gubański), K. Jędryczka (76' Nawrot)

Korona: Michałowicz - N. Konieczny, Cubal, Piech, D. Naskrent, Berchert, Fabich, Szymczak, Kajoch, Danielczak (46' Bonawenturczyk), Wojciechowski