Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Kulak: To będzie rzetelny i uczciwy konkurs

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.01.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 9 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Burmistrz Jerzy Kulak zapewnia, że konkurs na naczelnika wydziału oświaty będzie bezstronny, rzetelny i uczciwyGostyń. Burmistrz Jerzy Kulak zapewnia, że konkurs na naczelnika wydziału oświaty będzie bezstronny, rzetelny i uczciwy fot. A. Fajczyk

W Urzędzie Miejskim w Gostyniu poszukiwany jest nowy naczelnik wydziału oświaty i spraw społecznych. Na początku 2017 roku burmistrz Jerzy Kulak ogłosił konkurs na to stanowisko. - Docierają do mnie różne głosy, pojawiają się różne nazwiska. Mieszkańcy o tym dyskutują. Chcę powiedzieć, że ten konkurs, tak jak wszystkie, będzie przeprowadzony uczciwie i rzetelnie – powiedział.

R E K L A M A

Gostyński włodarz przyznał, że zastanawiano się w urzędzie, czy wymagania wobec kandydatów powinny być bardzo rygorystyczne, czy nieco mniej restrykcyjne. I wprowadzono kilka zmian w procedurze. – Jeśli jakakolwiek osoba z Gostynia i nie tylko - chce, czy myśli o tym, aby podjąć wyzwanie, to gorąco zachęcam, aby wzięła w nim udział (...) – powiedział Jerzy Kulak.

Dokumenty i aplikacje można składać do 20 stycznia. Natomiast zatrudnienie będzie możliwe najwcześniej od 1 kwietnia - wtedy, kiedy obecny naczelnik wydziału oświaty - Jerzy Wabiński przejdzie na emeryturę.

Jakie są wymagania konkursowe? Jakie zmiany nastąpiły w procedurze i dlaczego je wprowadzono? Czy skorzystają z takiej okazji obecni dyrektorzy gimnazjów, ktore zostaną zlikwidowane?

Czytaj w bieżącym numerze „Życia Gostynia”

Kto pomógł napadniętej kobiecie?

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxx
ponad rok temu 9
Pic na wodę . Ja już tak wiem kto będzie naczelnikiem. Czyżby nauczyciel małego wzrostu dla równowagi dla wysokiego pana wiceburmistrza?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alejaja.
ponad rok temu ocena: 47%  8
I mówię poraz ostatni ,konkurs będzie uczciwy i rzetelny ,basta?To co inne były mniej uczciwe i rzetelne. ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skw
ponad rok temu ocena: 65%  7
To nie ten urząd. Pomysłiłeś przypadki Jurków, Leszków Joasi itp co to po przegranych wyborach wygrywali posadki. Stanowiska na które wygrywali konkursy też były co najmniej dziwne, czasem w ogóle konkursów nie było (doradcy do spraw dróg itp)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cała prawda
ponad rok temu ocena: 44%  6
Cała strategia ekipy z ratusza. Nakrzyczeć , odwrócić uwagę i atakować innych a przecież chodzi o konkursy ogłaszane przez burmistrza. W ostatnim czasie wygrały je osoby startujące razem z nim z komitetu wyborczego. Prawdy nie zakrzyczycie.
~ Le
ponad rok temu ocena: 67%  5
Skw :swoich kolesi wtykac
R E K L A M A
~ konkurs
ponad rok temu ocena: 44%  4
Takie przypomnienie po konkursach burmistrza - kolega z ławy politycznej w Hutniku, kandydatka z listy wyborczej w urzędzie. Oczywiście konkursy były ... uczciwe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Armagedon
ponad rok temu ocena: 100%  3
I w przyszłości Przemek P. w Bibliotece Publicznej!!! Zobaczymy...
~ do cwaniaczka KONKURS
ponad rok temu ocena: 65%  2
Jeśli konkurs był w Hutniku nieuczciwy, to zgłoś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez burmistrza ,a nie wypisuj bzdury bez pokrycia. Zgłaszaj,na co czekasz ?
~ Do konkurs
ponad rok temu ocena: 67%  1
konkurs idac Twoim tokiem myslenia to w takim malym grajdole jak gostyn gdzie wszyscy sie znaja koledzy i krewni burmistrza powinni od razu wyprowadzic sie z takiego miejscabo pracy nie znajda.. Jak myslisz przez wszystkie lata swego zycia (przedszkole ,podstawowka, liceum ,koledzy z 700 np ilu on ich moze miec? Ty pewnie w sumie masz gora 5 jak znam zycie nawet nie masz fejsa i w tym przypadku Twoim zdaniem Kulak wszystkim kumplom zalatwia fuche.No powiem ci ...... zal mi cie.
R E K L A M A