Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Odchodzi ze starostwa

› Społeczeństwo 3 miesiące temu    19.03.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 7 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż

Z początkiem kwietnia pracę na stanowisku kierownika referatu projektów i edukacji w Urzędzie Miejskim w Krobi rozpocznie Łukasz Burkiewicz, dotychczasowy kierownik biura promocji i rozwoju Starostwa Powiatowego w Gostyniu. W swojej bogatej karierze urzędniczej Ł. Burkiewicz był już m.in. wiceburmistrzem Gostynia oraz zastępcą wójta Pakosławia. Natomiast na czele biura promocji stał od połowy 2015 roku. Teraz z jego doświadczenie skorzystają krobskie władze.

– Osobiście jako pracodawca żałuję, że podjął decyzję o odejściu ze Starostwa Powiatowego w Gostyniu. Rozumiem jednak potrzebę rozwoju i sięgania po nowe wyzwania. Życzę mu przy tym wszystkiego dobrego i wierzę, że nasza współpraca się nie kończy, a jedynie zmienia charakter – mówi starosta Robert Marcinkowski.

Łukasz Burkiewicz nie żegna się jednak definitywnie ze starostwem powiatowym ponieważ, zgodnie z ustaleniami, do końca lipca 2019 roku będzie jego pracownikiem w wymiarze 1/5 etatu. Jest to związane z koniecznością zrealizowania i rozliczenia nadzorowanych przez niego projektów, a także przekazania obowiązków swojemu następcy.

Ponadto władze obydwu samorządów umówiły się, że Ł. Burkiewicz nadal będzie koordynował projekt przebudowy dróg w ramach modelu partnerstwa publiczno-prywatnego, za przygotowanie koncepcji, którego był odpowiedzialny w starostwie.

W krobskim magistracie nowy kierownik będzie odpowiadał za prowadzenie spraw związanych z realizacją i zarządzaniem projektami oraz koordynacją prac w ramach zespołów projektowych.

Próbował przekupić policjantów - zobacz TUTAJ

Akcja reanimacyjna na Dniu Kobiet

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xyz
2 miesiące temu 8
Panie Łukaszu powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dd
3 miesiące temu ocena: 87%  7
Wzorcowy przykład pojęcia jakim jest kumoterstwo. Nie pierwszy w gminie czy powiecie. Mistrzostwo świata to ambasador i jego dodatkowe stanowiska. Wszystko za publiczne pieniądze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciej
3 miesiące temu ocena: 23%  6
Łukasz powodzenia . Cieszę się że miałem okazje Cię poznać i z Tobą współpracować . Strata dla starostwa , ale mam nadzieje ze dałeś swojemu zespołowi dobrą szkołę i dadzą radę !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WOLT
3 miesiące temu ocena: 24%  5
W NIEKTORYCH WYPOWIEDZIACH ZAZDROSNIKOW JEST DUZO JADU.NIE ZNACIE CZLOWIEKA, A PRZEKRESLACIE GO.TO PRAWY I UCZCIWY ,MADRY FACET.WSZECHSTRONNIE WYKSZTALCONY. MA OGROMNE DOSWIADCZENIE.DAJCIE MU SPOKOJ.Z PEWNOSCIA SIE SPRAWDZI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pon
3 miesiące temu ocena: 91%  4
A w czym się sprawdzi?
~ inny podatnik
3 miesiące temu ocena: 88%  3
A jaka droga powiatowa powstala w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego,bo pierwsze slyszymy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ znajoma
3 miesiące temu ocena: 90%  2
Burmistrz Krobi też kiedyś "promował" w Starostwie w Gostyniu więc wie jaka to poważna fucha. A w przyszłości można - jak właśnie On- awansować na burmistrza. Dlatego wie jakiego fachowca przejmuje. Oby nie okazał się lepszy. Panie Kubiak należy wzmóc czujność!!!!!! A swoją drogą pozostaje pytanie, kto robił dotąd to, co teraz będzie w Krobi robił pan Burkiewicz? Czy robił dobrze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ podatnik
3 miesiące temu ocena: 94%  1
Zapamiętałem tego pana z pracy w Gostyniu jako specjalistę od wręczania kwiatów a to była poważna praca i odpowiedzialność
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji