Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Pływające pralki i kanapy w domach

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    12.08.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Niektórych mieszkańców dotknęło nieszczęście, które nawiedziło ich także poprzedniej nocyKrobia. Niektórych mieszkańców dotknęło nieszczęście, które nawiedziło ich także poprzedniej nocy fot. Bogdan Bujak

Woda po pas, zalane domy, podtopione piwnice, ulice niczym rzeki, a na wsiach czasami w 100 procentach zniszczone uprawy i kilogramowe kamienie, "latające" po drogach - to tylko namiastka tego, co wczoraj przeżyli mieszkańcy wielu miejscowości w powiecie gostyńskim.

R E K L A M A

Nawałnica, bo tylko to słowo przychodzi na myśl, gdy widzi się krajobraz jak po bitwie w naszym regionie, dotknęła wszystkich mieszkańców powiatu: tych na wsiach i tych w miastach.

Konsekwencje uderzenia żywiołu, takie jak brak wody i prądu będziemy pewnie odczuwali w ciągu nabliższych dni. Inne być moze dłużej.

Tak wyglądała Krobia i niektóre miejscowości w gminie, w trakcie nawałnicy i po jej przejściu.

Czytaj także: gdzie od pioruna zapalił się dom oraz czy jest jakiś paragraf na smród z pola?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bzyk MZWiK
  11 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Z tego co mi wiadomo to woda cały czas była i jest. Apeluję za to do ludzi i strażaków. Nie pompujcie do kanalizacji sanitarnej! Jednych ratujecie, a tym niżej w kibelkach wybija.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A