Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 września

Przewodniczący rady będzie kandydował?

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    18.10.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 10 ocen 3 / 100%
A A A
Gostyń. Grzegorz Skorupski - obecny przewodniczący gostyńskiej rady miejskiejGostyń. Grzegorz Skorupski - obecny przewodniczący gostyńskiej rady miejskiej fot. A. Fajczyk/arch. Życia Gostynia

W ubiegłym tygodniu burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, podczas gminnych obchodów DEN poinformował o tym, że Jerzy Wabiński - naczelnik wydziału oświaty w urzędzie miejskim, wybiera się na emeryturę. Wiosną przyszłego roku upływa 46 lat jego pracy zawodowej. Szybko okazało się, że niektórzy Czytelnicy naszego portalu oraz tygodnika „Życie Gostynia” od dawna wiedzą, kto zastąpi naczelnika Wabińskiego na zajmowanym stanowisku.

R E K L A M A

Wieści o odejściu naczelnika Wabińskiego z ratusza krążyły w gminie Gostyń od początku obecnej kadencji samorządu. Kiedy jednak informacja przez kolejne dwa lata nie znalazła oficjalnego potwierdzenia, pojawiły się plotki, że na stanowisko szykuje się Grzegorz Skorupski, przewodniczący Rady Miejskiej Gostynia. Mówiło się, że czeka tylko do końca kadencji 2014-2018, gdyż z racji funkcji, jaką obecnie pełni, nie może wystartować w konkursie – chyba, że zrezygnowałby z pracy w radzie miejskiej.

- Wszystkim wiadomo, że naczelnikiem będzie pan Grzegorz Skorupski – układ – taki komentarz pojawił się również w ubiegłym tygodniu, pod artykułem o ustępującym naczelniku Wabińskim, umieszczonym na naszym portalu gostynska.pl. Tymczasem, aby zamknąć buzie „wszechwiedzącym” informujemy, że przewodniczący gostyńskiej rady miejskiej nigdy nie przymierzał się do stołka naczelnika wydziału oświaty. – Nie zamierzam startować w konkursie na to stanowisko (o ile taki w ogóle zostanie ogłoszony – przyp. red.) – powiedział Grzegorz Skorupski.

Czytaj o gościach z Japonii w Gostyniu

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ anna
10 miesięcy temu ocena: 67%  10
Każdy idzie tam gdzie pieniądz a pan Skorupski lubi dużą forsę i Fest rządzić a podejmuje najgłupsze decyzje a co do układów mamy teraz przykład pani Palka namieszała i teraz idzie na emeryturę a za nią ma być pan Skorupski w wywiadzie powiedziała że tak się umówili. To jest gigant układ.Mam nadzieję że pan S zrozumie mój bełkot. Żaden nie jest wiarygodny po prostu nawijają każdemu makaron na uszy. HAHAHA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
10 miesięcy temu ocena: 100%  9
Ty z ukladu 24,zobacz jakie uklady tworza pisiorki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
10 miesięcy temu ocena: 0%  8
Nad czym ta cala dyskusja?Wodz Narodu orzekl,ze konkursy to wielka bzdura.Na wazne stanowiska w panstwie od dawna zrezygnowano z konkursow.Szef danej instytucji sam wg uznania ma sobie dobierac kadry.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bezstronny
11 miesięcy temu ocena: 40%  7
niestety ale brakuje strefy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dda
11 miesięcy temu ocena: 57%  6
Widzę, że wreszcie ktoś z Gostyńskiej zaczął jakie układy żerują na mieszkańcach powiatu gostyńskiego! Teraz przydałoby się opisać największy i najbardziej szkodliwy układ kryjący się pod skrótem SKW. Na to nie ma jednak co liczyć bo to częścią tego układu jest własnie gazeta :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Sam Haniosław i 40 robercików
11 miesięcy temu ocena: 61%  5
Niezależne od SKW życie Gostynia na tropie układów? Chyba poskładam się ze śmiechu .
~ układ 24
11 miesięcy temu ocena: 50%  4
Pomyliłeś gazety. Największy układ tworzy inna redakcja, gdzie związki lewicowe i prokulakowe wazeliniarstwo aż biją po oczach. Tak mi się wydaje, że powyższy komentarz napisał ktoś z tego układu, może nawet sam Jarosław.
~ "$"
11 miesięcy temu ocena: 100%  3
Będą niedługo inne emerytury i to jest droga. Ale ja to popieram!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mikołaj
11 miesięcy temu ocena: 83%  2
Oj, błądzi pani F. Błądzi a wszytko już wiadomo i nie tylko to ..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żałosne
11 miesięcy temu ocena: 83%  1
Artykuł o niczym ,ploty,ploty i jeszcze raz ploty. Źródło redakcji to komentarze ? A komentarze nie są przypadkiem autorstwa redakcji w tej sprawie?
R E K L A M A
R E K L A M A