Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Rekord pobity! Wszystko dla WOŚP!

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    13.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Brzednia. Kąpiel morsówBrzednia. Kąpiel morsów fot. I. Skorzybót

Zbiórka w dwuszeregu, odliczanie, rozgrzewka i do wody!!!!!

To była XVI kąpiel morsów w Brzedni. – Już jest rekord! – przyznali organizatorzy.

R E K L A M A

Na liście zapisało się 221 osób (w ubiegłym do wody w styczniu weszło 218), więc rekord udało się pobić. Wszystko to dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


- Fajnie było, cieplutko. Kąpię się od 2006 roku. Kiedy jest mróz jest o wiele lepiej, lepsza aura, inne odczucia. Wiadomo, jeżeli temperatura jest minusowa, to w wodzie jest zawsze trochę cieplej. Dzisiaj dodatkowo trochę wieje, ale było do wytrzymania. Kąpię się również co roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ma to dla mnie duże znaczenie. Jutro będziemy kwestować – mówił DamianOrganizatorzy: sztab XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu (PCPR w Gostyniu) oraz Leśne Diabły z Brzedni i TKKF „Tęcza” w Gostyniu


 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
    R E K L A M A