Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wreszcie wygrana i na zero z tyłu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    10.02.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Marcin MasełkowskiMarcin Masełkowski fot. M. Piechel

Pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym odniosła Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza pokonała SKP Słupca 2 : 0.

Wygrana oraz zachowanie czystego konta przez Tomasza Dembskiego na pewno cieszy trenera Dariusza Wiśniewicza, bo pierwsze dwa sparingi zakończyły się przegraną Krobianki. W meczach z KS Opatówek i Stal Pleszew zespół z Krobi stracił aż osiem goli. Pinsel-Peter Krobianka Krobia wygrała 2 : 0 z SKP, a gole zdobył Marcin Masełkowski. Bramkowe akcje zaczęły się od odbiorów Macieja Szpurki, a asysty zaliczyli Jędrzej Urbański i Joachim Knapp. Niestety w sobotę urazu doznał Jakub Borowczyk. – Trudno w tej chwili powiedzieć jak poważny jest to uraz. Martwi mnie ta sytuacja, bo to bardzo ważny zawodnik naszego zespołu – powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Kolejny sparing zespół z Krobi rozegra w najbliższą niedzielę w Pleszewie o godz. 12.00 z Astrą Krotoszyn.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek 2 : 5.  

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Stal Pleszew 2 : 3.

Siedem goli w pierwszy sparingu Kani Gostyń.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – SKP Słupca 2 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – Marcin Masełkowski (60’)
2 : 0 – Marcin Masełkowski (65’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Gill, Pospiech, Jędrzej Knapp, Joachim Knapp, Sarbinowski, M. Urbański, Masełkowski, Borowczyk, J. Urbański, Gembiak, Łuczak, Woźniak, Kurzawa, Szpurka
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!