R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wygrana w ostatnim sparingu i do Śmigla po punkty

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    4.08.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Korona Piaski odniosła zwycięstwo w ostatnim sparingu przed ligą. Drużyna Grzegorza Posikaty pokonała Astrę Krotoszyn 5 : 1. Była to pierwsza wygrana zespołu z Piasków w okresie przygotowawczym.

W minionym tygodniu Korona rozegrała dwa sparingi. W środę zmierzyła się z czwartoligową Obrą Kościan. Przeciwnik okazał się bardzo mocny i wykorzystał w drugiej połowie słabość gospodarzy. Korona przegrała 0 : 8. - Pierwsza połowa była wyrównana i przegrywaliśmy jedną bramką. W drugiej części gry w kwadrans straciliśmy pięć goli i się posypaliśmy - powiedział po meczu trener Korony Piaski Grzegorz Posikata. W piątek ekipa z Piasków zagrała na wyjeździe z Astrą Krotoszyn. Goście wygrali 5 : 1 i była to ich pierwsza wygrana w okresie przygotowawczym. - Byliśmy przybici po meczu z Obrą. Ta wygrana podbuduje nasze morale. Przed ostatnim sparingiem dużo rozmawialiśmy o meczu z Obrą Kościan. Powiedzieliśmy sobie, że nie możemy popełnić takich samych błędów. Uzyskaliśmy w ostatnim sparingu świetny wynik, ale gra też była bardzo dobra. Przed nami jeszcze trzy jednostki treningowe i do Śmigla jedziemy po punkty - powiedział trener Korony Piaski.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia traci aż cztery gole w ostatnim sparingu.

Korona Piaski – Obra Kościan 0 :8 (0 : 1)
Korona: Michałowicz – Cubal, Gendera, Wojtyczka, Wyrzykiewicz, T. Szymczak, H. Szymczak, Pijanowski, Malicki, Wasielewski, Fabich oraz Dziubałka, Kubiak, zawodnik testowany, Wendzonka, Jankowiak, Zaborowski

Astra Krotoszyn – Korona Piaski 1 : 5
Bramki dla Korony: Przemysław Frąckowiak (2), Łukasz Fabich, Szymon Zaborowski, zawodnik testowany
Korona: Michałowicz – Jankowiak, Cubal, Gendera, Wyrzykiewicz, T. Szymczak, Fabich, Pijanowski, Zaborowski, Wasielewski, Frąckowiak oraz H. Szymczak, W. Skrzypczak, Wendzonka