Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Za włamania do myjni grozi mu długa odsiadka

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    3.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 7 / 43%
A A A
 fot. fotolia.com

Nawet do 15 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego, którego zatrzymali policjanci z Gostynia w związku z serią włamań do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych. Przestępstwa dopuścił się w warunkach tzw. recydywy.

Od 16 lipca gostyńscy policjanci pracowali nad sprawami włamań do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych, które miały miejsce w Gostyniu i Elżbietkowie. Wówczas nieznany i zamaskowany sprawca kradł z nich pieniądze.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, ujawnili i zabezpieczyli ślady, a także zebrali pierwsze informacje. W toku prowadzonego postępowania śledczy zabezpieczyli nagrania z kilku monitoringów i dokonali kolejnych istotnych ustaleń.

Połączenie wszystkich zebranych danych pozwoliło na wytypowanie sprawcy zdarzeń. Po kilku dniach od pierwszego włamania praca policjantów przyniosła efekty. Zatrzymany został 33-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, w przeszłości karany za podobne przestępstwa.

– Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów włamań w Gostyniu, Elżbietkowie i Miejskiej Górce. Straty jakie spowodował 33-latek swoim przestępczym działaniem zostały oszacowane na prawie 10 tysięcy złotych – tłumaczy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Czytaj: o poważnym wypadku i lądowaniu LPR na obwodnicy Borku

+ 3 głosów: 7 (43%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!