Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym z przyczepami

› Wypadki 10 miesięcy temu    6.12.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 9 ocen 1 / 100%
A A A
Krobia. Wypadek na trasie Krobia - ChwałkowoKrobia. Wypadek na trasie Krobia - Chwałkowo fot. B. Bujak

Do groźnego zdarzenia doszło dziś na trasie Krobia - Chwałkowo. Z nieznanych przyczyn opel vectra zderzył się z jedną z przyczep podłączonych do ciągnika rolniczego.

Do zdarzenia doszło dziś około 17.30. Warunki na drodze są trudne. Jednej osobie udzielono pomocy medycznej.

R E K L A M A

Trasa jest zablokowana, na miejscu pracują służby, by ustalić co było przyczyną wypadku.

NASTOLATKA wpadła pod auto - KLIK

Aktualizacja, godz.19.00

Z naszych infromacji wynika, że prawdopodobnie zestaw rolniczy: ciągnik marki John Deer wraz z dwoma przyczepami "zakopał się" na polu. Jednakże tylna część jednej z przyczep pozostała na jezdni. Kierowca opla vectry mógł nie zauważyć "wystającego" na drogę pojazdu i uderzył w cały zestaw.

Kierującemu vectrą została udzielona pomoc medyczna w karetce pogotowia. Jego stan zdrowia pozwolił na pozostanie mężczyzny na miejscu zdarzenia.

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (11)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Rew
  10 miesięcy temu 11
  Kolejny wypadek z winy niemądrego rolnika. Dobrze że tym razem nie śmiertelny.
  ~ traktorzysta
  10 miesięcy temu ocena: 67%  10
  Patrzac na ta sytuacje to nie moge nie zostawic swojego komentarza. Sam jezdze ciagnikiem i bronie czasami kierujacych wiekszym sprzetem ale tutaj.. gosc bez wyobrazni.. Uzywaj wyobrazni troche i nie mysl ze traktor z przednim napedem i zolte fele przejdzie wszedzie jeszcze na szage przejazd przez jakis pseudo rowek. Masakra. Cieszyc sie tylko ze gosc jest caly a w aucie dziecka nie bylo. A sygnalizowales jakos ze siadles na tym polu zostawiajac reszte zestawu na jezdni?? Jak nie to brac uprawnienia!
  ~ do zawiedziony
  10 miesięcy temu ocena: 100%  9
  tak jeszcze apropo-gdyby przyczepy byly w polu nie byloby wypadku nie uwazasz? byc moze te sluzby blokujac ci droge uratowalo twoje zycie bo zrobilbys to samo co kierowca osobowki...i trzeba by zablokowac droge bo traktor w rowie przyczepy w rowie DWIE OSOBOWKI w rowie ....i zero pomocy dla innych uzytkownikow a zycie toczy sie dalej :)
  ~ do zawiedziony
  10 miesięcy temu ocena: 50%  8
  widzisz jak ja najade na wypadek to zawracam i albo biore mape albo navi i jade dalej:) ciebie zycie chyba przerasta....
  ~ czytelnik
  10 miesięcy temu ocena: 50%  7
  Do zawiedzionego! Myśl obiektywnie. Taki ważny jesteś i cię nie przepuścili? Następnym razem to ty możesz uczestniczyć w takim wypadku. Czy wtedy też będziesz taki cwany i niemądry?
  R E K L A M A
  ~ Do Ad
  10 miesięcy temu ocena: 75%  6
  Jak miał wjechać dalej jak sie zakopal na plu pomyśl trochę
  ~ Sąsiad
  10 miesięcy temu ocena: 40%  5
  ...myśli że jak ma John Deera to mu wszystko wolno zeby chociaż jakis trójkąt do tej przyczepy przyczepił, znam gościa cwaniak ...a słoma z butów...
  ~ Zawiedziony.
  10 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Kompletny paraliż na drodze. Zablokowana droga, bo ciągnik z przyczepami w polu, osobówka w polu a drogę blokują służby. Wozy straży pożarnej i policji. I żadnego działania by pomóc innym użytkownikom. Podjechałem - zero informacji, stoją pachołki a strażacy palą papieroski. Nikt nie podejdzie, poinformuje, nikt nie zarządzi objazdu. Bo i po co. Wypadek i cały świat przestaje istnieć. Dla nich najważniejsze działania, czyli żadne. A życie toczy się dalej.
  ~ Kierowca
  10 miesięcy temu ocena: 86%  3
  Ciekawe czy w ogóle była przyczepa oświetlona...
  ~ Ad
  10 miesięcy temu ocena: 50%  2
  Co za czub żeby przyczepę na drodze zostawić...
  ~ Cinek
  10 miesięcy temu ocena: 43%  1
  Czubem to jesteś ty łosiu jeden... specjalnie nie zostawił przyczepy na drodze... należałoby się nauczyć czytać że zrozumieniem !!!!!!
  R E K L A M A