Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dworzec zatętnił życiem

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    23.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Dworzec kolejowy ponownie tętnił życiemGostyń. Dworzec kolejowy ponownie tętnił życiem fot. Tomasz Teodorczyk

Fragmenty filmów, recytacja wierszy, sentymentalne opowieści i plastyczne atrakcje czekały na uczestników pikniku czytelniczego ,,Literatura ożywia dworzec''.

 

W środę 22 sierpnia o godzinie 17.00 na dworcu kolejowym w Gostyniu zorganizowano ostatni piknik czytelnczy w ramach projektu ,,Czytaj z Franciszką!". Organizatorem przedsięwzięcia była Biblioteka Publiczna w Gostyniu.

 

Animatorka Ilona Paczyńska przygotowała dla najmłodszych ogromne kolorowanki a także recytowała wierszyki związane z pociągami. Nie zabrakło ''Lokomotywy'' Juliana Tuwima. Dodatkowo na ekranie wyświetlono fragmenty kultowych filmów poruszających temat kolei i dworca. W imprezie wzięło udział około 60 osób. 

 

"Literatura ożywia dworzec'' był ostatnim miejskim piknikiem plenerowym. We wrześniu projekt przeniesie się do Siemowa, Czachorowa, Goli i Ziółkowa.

 

Czytaj: Będą podwyżki

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bbb
  ponad rok temu 1
  Kiedy pojedzie coś ta trasa? :( czekam za baną,..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji