Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Cięższe brzmienie towarzyszyło licytacji dla Orkiestry

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    13.01.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzięczyna. W przerwach między koncertami licytowano i wrzucano pieniądze do puszekDzięczyna. W przerwach między koncertami licytowano i wrzucano pieniądze do puszek fot. Bogdan Bujak

Wczoraj odbyła się szkolna dyskoteka w Gminnym Centrum Kultury w Poniecu, podczas ktorej kwestowano na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast dziś miejscowy sztab gminny WOŚP, również przy muzyce, licytował najróżniejsze przedmioty w Pubie Stop Riders 66 w Dzięczynie.

R E K L A M A

Kilkadziesiąt osób zarówno bawiło się przy muzyce formacji BHP oraz Substation, zaproszonych do udziału w imprezie, jak i chętnie wrzucało pieniądze do puszek, grającej już po raz 26 Orkiestry.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”.

Dowiedz się także: jak rekord, już teraz udalo się pobić w ramach WOŚP oraz przedszkolakach pomagających swoją muzyką w kwestowaniu

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
    R E K L A M A